Anasayfa » Moda » 2013 Ayakkabı Modelleri

2013 Ayakkabı Modelleri

2012 yılının son aylarına girdiğimiz bu günlerde bayanlar 2013 ayakkabı modellerini görmek ve beğendiği modeli veya modelleri almak için sabırsızlıkla bekliyorlar. 2013 yılında ayaklar yine birbirinden güzel ayakkabılarla şenlenecek. Bayanlar için büyük bir tutku olan ayakkabılar değişik modellerle herkesin zevkine hitap ediyor. Özellikle 2013 yılında ayakkabı modellerinde çeşitlilik daha da artmış durumda. Firmalar 2013 ayakkabı modellerini görücüye çıkarmaya başladılar.

2013 bayan ayakkabı modeli

2013 yılının ayakkabı modasında en belirgin özellik bilekten bağlamalı ayakkabılar gibi görünüyor. Bunun yanı sıra sivri burunlu ayakkabılarda diğer belirgin bir özellik. Modası hiç geçmeyen sivri topuklarda bu sezonda yine ayakları estetik göründürmeye devam edecek. Zımba tip ayakkabılarda 2013 yılının modelleri arasında yerini alıyor.

Renk olarak 2013 yılının hakim renkleri canlı renkler olacak. Özellikle kırmızı, mavi ve yeşil renkli ayakkabı modellerini bu sezonda çok fazla göreceğiz. Tek renkli modellerin haricinde iki veya daha çok renk kombinasyonlarıyla oluşan ayakkabı modelleride 2013 yılının trendleri arasında. Karışık renkli ayakkabı tercihi yapmak sizler için bir avantaj olabilir. Ayakkabınızın bir rengini çantanıza bir rengini makyajınıza veya giysinize benzetebilirsiniz. Sanırım 2013 yılında bu şekilde renk kombinasyonu yapmış bayanları etrafımızda sıkça göreceğiz.

Detaylarda renklerin cıvıl cıvıl görünmesini sağlayan parlak deriler, desenli süetler revaçta olacak. Boncuk süslemeleri, fiyonk, kalp, çiçek aksesuarları ve parlak taşlarda ayakkabılarda bulunan diğer detaylar. Desen işlemeli modeller, file tipi modeller, asimetrik çizimli desenler de bu sezonun favorileri arasında. Örümcek ağına benzer tipteki ayakkabılar veya ayağınızı zincir gibi saran modelleri de tercih ederek ayakkabınızla fark yaratabilirsiniz. Özellikle bu tip ayakkabıları ısrarla arayıp bulun. Bu tipteki ayakkabılar ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz.

Ayakkabı seçimi her bayan için farklıdır. Kimileri sade ayakkabı tercih eder, kimileri de daha gösterişli modelleri tercih eder. Bu sezonun modelleri bu tarzda, modadan uzak kalmadan ayakkabı almak istiyorsanız mutlaka bu özelliklerde bir ayakkabı modelini tercih edin. Bu sezon mutlaka bu özellikleri aklınızda bulundurun. Sade, klasik tipteki ayakkabılar kesinlikle almayın. Eğer dolabınızda böyle ayakkabılar varsa bu sezonluk bunlar dolabınızın rafından çıkmaması lazım. 2013 yılının bu trend modelleri ile sokakta gözler hep ayaklarınızda olacak.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git