Anasayfa » Moda » Nişan Elbisesi Seçimi

Nişan Elbisesi Seçimi

Bayanların evliliğe ilk adımları olan nişan törenleri düğünlerinden önce kendilerini gösterecekleri ve pratik yapabilecekleri bir törendir.

Bir ömür beklediğiniz günün alıştırması niteliğinde olan törende giyeceğiniz nişan elbisenizin de şık ve gösterişli olması gerekmektedir. Nişan günü tüm gözlerin üzerinde olacağı gelin adayları birçok model arasından en güzelini, en şık olanını seçmek ve giymek isterler. Nişan elbiseleri özel tasarımlar olarak dikilmiş ve sadece nişan teması içeren kıyafetlerdir.

Son dönemde bu özel gecenizde giyeceğiniz kıyafetlerde straplez modellerin oldukça beğenilmesiyle beraber bu modeli omuzları dar olan bayanların kullanmamasını, uzun  boylu, geniş omuzlu bayanların üzerinde muhteşem bir görüntü sağlanabileceğini de belirtmek istiyoruz. Straplez elbiseler takılarınızı sergilemeniz içinde uygun bir model olacaktır. Mini etekli nişan kıyafetleri gençler tarafından oldukça rağbet gören modeller arasında yer alırken sade, zarif olmak isteyen gelin namzetlerinin mini etekli nişan elbiselerini seçmeleri uygun olacaktır.

Nişan Elbisesi Seçimi

Nişan elbiselerinde bu yıl moda olan renkler arasında mor, yeşil, pembe, kırmızı, saks mavisi, lacivert ve altın sarısı renkler tercih edilmektedir. Nişanlık elbise modellerinde prenses etekler oldukça trend olurken uçuş uçuş etekli nişanlıklar da oldukça rağbet görmektedir. Kabarık tarlatanlı modellerin yanında sade, kabarık olmayan modellerde yer alıyor. Kabarık modasının yanı sıra balık etek formunda olan nişanlıklar da oldukça beğeniliyor.

Bayanların seçeceği elbise modelleri vücuduna uygun olmalı, renk olarak tenine yakışan bir elbise seçilmelidir. Nişanlıklar gösterişli ve şık tasarımlarıyla taşlı, pullu, payetli, ışıltılı modellerle cesur ve çok iddialı tasarımlarla hazırlanmıştır. Yalnız nişan törenlerinde değil özel davetlerde, düğünlerde de giyebileceğiniz bu elbiseler mükemmel bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır. Nişan günü tüm gözlerin üzerinizde olacağını düşünürsek size en çok yakışan sizi yansıtan bir elbise seçmenizi tavsiye ederiz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git