Anasayfa » Moda » Yeni Trend: Boyfriend Gömlek

Yeni Trend: Boyfriend Gömlek

Son yıllarda moda olan akım, boyfriend gömlekleri oldu. Özellikle rahatlığı kadınların gönlünde taht kurdu. Ancak boyfriend gömlekleri kombinleme konusunda biraz başarısız olduğumuz ortaya çıktı. Sokaklarda yanlış parçalarla birleştirilmiş boyfriend gömlekleri sıkça gördük. Bu da maalesef şık olmayan, görüntülere sebep oldu. Aslında boyfriend gömlekleri kombinlemek sanıldığı kadar zor değil. Boyfriend gömlekleri hem spor hem de klasik tarzınızla birleştirebilirsiniz.

Ekose desenli boyfriend gömleklerinizi kot pantolonlarınızın üzerine giyebilirsiniz. Pantolonunuzun dar kesimde olmasına özen gösterin. Gömleğinizi kotunuzun içine sokup, hatlarınızı ortaya çıkartabilirsiniz. Uygun bir kolye ile kombininizi tamamlayıp şık ve rahat bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Şortlarınızı da bu tarz gömleklerle tamamlamanız mümkün. Ayakkabı olarak düz bir ayakkabı tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bu tarz bir görüntüye ahşap bilezikler çok yakışacaktır. Boyfriend gömleklerinizin altına ille de düz ayakkabı giymek zorunda değilsiniz. Topuklu bir ayakkabıyla da, gömleklerinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun bir çanta kullanarak, hem şık hem de sade bir fotoğraf verebilirsiniz.

Boyfriend Gömlek

Boyfriend gömlek modasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; bedeninize uygun bir gömlek seçmek. Bu tarz gömlekler üzerinize oturmayacaktır ancak omuzlarınıza tam oturan bir gömlek tercih etmelisiniz. Altına da modaya uygun bir tayt giyerek, bu akımın en güzel örneği olabilirsiniz. Eğer biraz cesaretiniz varsa, dardan ziyade daha bol olan boyfriend gömleğinizi şık bir kemer yardımıyla elbise formunda kullanabilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git