Anasayfa » Moda » Yeni Sezon Kalem Etekler

Yeni Sezon Kalem Etekler

Günlük giyimde, ofis ortamlarında veya özel gecelerde bayanların değişmez kıyafetleri arasında yer alan etekler önümüzdeki 2013 İlkbahar yaz sezonunda birbirinden şık kalem modelleriyle hanımların seçimlerinde yer alacaktır.

Pantolon rahatlığına alışan bayanları bile yeni sezon kalem etek modelleri karşısında kayıtsız kalamayacaklarını düşünüyoruz. Kış aylarında kendini gösteren seksi kalem etek modası yaz aylarında da farklı renkleri ve modelleriyle sizlerin değişmez tercihleri arasında yer alacaktır. Bu etek modelini genelde ince bayanların kullanması önerilirken vücut yapısına güvenen her bayanın giyebileceği ve kendini kıyafetiyle öne çıkartmayı başaracağı bir etek modeli olacaktır. Vücut hatlarını saran ve bir o kadarda kusurları örtebileceğiniz yüksek bel kalem etekler doğru kombinlerle şık olabileceğiniz bir modeldir. Beldeki fazlalıklarınızı ortaya çıkaracak olan düşük bel kalem eteklerini giyerken vücudunuza güvenmeniz gerekmektedir. Klasik kalem etek modellerinin dışında yer alan kemerli, pensli, pileli, peplum tarzındaki modeller tasarımcılar tarafından bu sezona özel olarak hazırlanmış ve bayanların beğenisine sunulmuştur.

Yeni Sezon Kalem Etekler

Kalem eteklerinizin üzerine giyeceğiniz üst konbinlerinizle günlük ve iş hayatınızda güzel görünmeniz mümkün olacağı gibi davetlerde de gecenin en şık kadınları arasında yer almanız mümkün olacaktır. Ofiste giyebileceğiniz kalem etek üzerine beyaz bir gömlek ve uygun bir ceketle yaratacağınız etkiye sizin bile inanamayacağınızı düşünüyoruz. Günlük hayatınızda ise spor kot kalem eteğiniz ile giyeceğiniz body ile spor bir şıklık sergileme şansını yakalayabilirsiniz. Yaz akşamlarında katılmanız gereken davetlerde sizin kurtarıcınız olacak saten kalem eteğinizin üzerine şık bluz veya gömlek giyerek gecenin göz alıcı bayanı olabilirsiniz. Bu etek modelini tercih ederken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar arasında etek boyunuz ve ayakkabı tercihinizin iyi yapılması gelmektedir. Şık  bir görünüm kazanmak istiyorsanız kalem etek altına tercih edeceğiniz ayakkabının mutlaka platform topuk olmasını tavsiye ederiz. Bayanlar tarafından daha çok kısa boy, dizlerde ve diz altında olarak tercih edilen bu etek modelinde bu sezon en moda olacak renkler arasında siyah, lacivert, gri, yeşil, lame, dore gibi ana renkler yanında neon renkler öne çıkacaktır. Desen çeşitliliği ile de dikkat çeken bu etek modelinde leopar, zebra, çiçekli, çizgili desenlerle  bayan giyim trendlerine yeni bir soluk getireceğini düşünüyoruz.

Kalem etek seçerken dikkat edeceğiniz etek boyunun doğru seçilmesi güzel bir görünüm yakalamak için çok önemlidir. Yanlış seçilmiş etek boyu sizi şıklıktan uzaklaştırarak çirkin bir görüntü vermenize neden olacaktır. Kısa ve fazla kiloluysanız seçmeniz gereken kalem etek boyu diz kapağı üzerine kadar gelen etek boyu olacağı gibi kısa ve zayıfsanız mini kalem etekleri size öneririz. Uzun ve toplu iseniz bileklerinize kadar uzanan etek boyunu tercih ederseniz daha zayıf görünmeniz mümkün olacakken uzun ve zayıfsanız her boy etek sizin için ideal olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git