Anasayfa » Kim Kimdir » Wolverine Ne Demek? Wolverine Kimdir?

Wolverine Ne Demek? Wolverine Kimdir?

X-men filmindeki Wolverine karakterini tanıyorsunuzdur. Fakat bu ismin nereden geldiğini çoğumuz bilmeyiz. Wolverine aslında psikopat bir hayvandır ve X-men’deki Wolverine karakterini oluşturmalarında büyük bir ilham kaynağı olmuştur. Wolverine diğer adıyla Kutup Porsuğu’dur. Yaşam alanları Kuzey Amerika,Avrupa ve Asya ormanlarıdır. Korkusuz bir hayvan olan Wolverine Grizzly ayısına ve dağ ayısına hiç çekinmeden meydan okur.

Wolverine hem korkusuz hemde bir kavga anında resmen terör estiren bir canlıdır. Acımasızlığı ve korkusuzluğu tüyler ürpertir.

Ormanların en azılı katillerinden biri olan Wolverine kesinlikle hiç bir şeyden korkmaz. Merhametsizdir yani tam bir canidir. Kavga anındayken izleyenlere korku dolu bir şölen yaşatır ve tüyler ürpertir.

Saldırdığı canlıların kalabalığı Wolverine için fark etmez. Bir kurt sürüsünün arasına hiç düşünmeden atlayabilecek şekilde gözü dönmüş olan Wolverine delilik denilecek kadar cesaretlidir.

Wolverine

Ayrıcı Wolverine yürüyüş esnasında bile hiç yorulmaz. Bu yüzden yorulmadan uzun süre avını param parça edene kadar peşinden koşar. Dünya üzerinde bulunan bütün canlılara büyük nefret besleyen Wolverine’inin karşısına çıkmak intihar etmek gibi bir şey olsa gerek.

Genellikle karnını doyurmak için değilde avlarını zevk için öldürür…

Ayrıca resme dikkatle bakarsınız X-men’deki Wolverine karakteri bizim Wolverine benzemektedir. Dayanıklılık, saldırganlık, cesaret, asla pes etmeme vs benzeyen yönlerindendir…

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git