Anasayfa » Twitter » Twitter’da Popüler Olmak

Twitter’da Popüler Olmak

Ünlüler için Twitter’da da popüler olmak oldukça kolay. İsimlerini aratan herkes onları saniyede bulup takip etmeye başlayabilir. Takipçi sayısı milyonlara ulaşan ünlüler, her an nerede ne yaptıklarını paylaşırken, diğerleri için iş bu kadar kolay olmayabilir. Eğer ünlü biri değilseniz ve Twitter’da popüler olmak istiyorsanız, biraz uğraşmanız gerekebilir.

Twitter’da popüler olmak için, mutlaka ilginç, komik ya da düşündürücü tweetlerinizin olması gerekiyor. Sürekli sayfanızı güncel tutmanız da önemli. Böylece, sizi takip edenlerin tekrar takibi bırakmamalarını sağlayabilirsiniz. Siz ne kadar ilginç ve komik tweetler atarsanız, takipçileriniz de yazdıklarınızı Retweet edecek ve yazdıklarınız daha çok kişiye ulaşabilecek, böylece takipçi sayınız her geçen gün artacak ve Twitter’da popüler bir isim olacaksınız.

Aslına bakarsanız yazdıklarınızın düşündürücü olmasına da gerek yok, kimsenin aklına gelmeyecek şeyler yazın yeter. Bu, Twitter’da popüler olmanız için yeterli bir sebep. Twitter’da bir çok kişi her gün yaptıklarını, giydiklerini ve yediklerini kullanıcıları ile paylaşıyor. Siz de, günlük hareketlerinizi takipçilerinizle paylaşabilirsiniz. Bütün bunların yanında, Twitter’da popüler olmanın en önemli yolu, sayfanızı sürekli güncel tutmak. Bunun için evde, yolda, iş yerinde ya da okulda Tweet’ler atarak, sürekli güncel kalabilirsiniz. Kullanıcı adınız, resminiz ve duvar kağıdınız da önemli.

Twitter'da Popüler Olmak

Dikkat çekici bir kullanıcı adı ve resim, popüler olmanız için yeterli bir sebep olabilir. Kullanıcı adı seçerken, sizi en iyi ifade edebilecek bir kullanıcı adı seçin. Güncel olaylarla ilgili kelimelerden yola çıkarak da kullanıcı adı oluşturabilirsiniz. Örneğin son günlerde Türkiye ve Dünyanın gündeminde olan Gezi Parkı olayları ile ilgili bir isim, kesinlikle takipçi sayınızı arttıracak.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git