Anasayfa » Moda » Soğuk Havalarda Şık Görünmenin Yolu Kışlık Şortlar

Soğuk Havalarda Şık Görünmenin Yolu Kışlık Şortlar

Yaz boyuna üstünüzden çıkarmadığımız şortlara, havalar soğuyunca veda etmekte zorlananlardan mısınız? Kışlık ve kalın kıyafetler içinde kendinizi şıklıktan uzak ve tüm seksapalitesini kaybetmiş mi hissediyorsunuz? O zaman size müjde, bu kışında kışlık şort modası hız kesmeden devam ediyor.

Kışın pek çoğumuz kendimizi olduğumuzdan daha paspal ve salaş hissederiz. Kıyafetlerin hantallığından yakınıp, yazı dört gözle çekeriz. Hatta bazen daha mevsimi gelmeden, gardroptan şortlarınızı çıkarır giyeriz. Oysa bu yıl şortlarla şık olmak için havaların ısınmasını, yazın gelmesini beklemeye gerek yok. Bu yılın trendleri arasındaki kışlık şortlar ile hem soğuk havalardan korunmak hem de şıklığı yakalamak mümkün. Kalın külotlu çoraplarla, ister topuklu ister düz bot veya çizmelerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz şortlarla bu kış sizin kışınız olabilir. Ayrıca mini etek ve küçük elbiselerin kadınlarda altını çizdiği dişi imajını seven ancak bu paçalarla rahat hareket edemeyen kadınlar da kışlık şortları kolaylıkla kullanabilirler İster blazer ceketle ister kabanla isterseniz de deri ceketlerle kombinleyebileceğiniz kışlık şortlar ile kendi stilinizi yaratabilirsiniz. Takacağınız bir fötr şapka ile maskülen bir tarz yakalayabilirsiniz veya tüylü aksesuarlarla kullanırsanız vamp görüntü oluşturabilirsiniz.

Kışlık Şortlar

Kısacası bu soğuk havalarda davetten, ofise, arkadaş toplantılarından, alışverişe kadar her yere giderken tercih edebileceğiniz bu şortlar yine hayat kurtaracak. Ancak bizden söylemesi, atlamamanız gereken tek nokta soğuk havalara uygun materyallerde ve renklerde modellerden yana tercih yapmanız. Aksi durumda şık yerine rüküş olabilirsiniz, dikkat edin.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git