Anasayfa » Zayıflama » Soğan Suyu ile Zayıflama

Soğan Suyu ile Zayıflama

Soğan suyu kısa sürede kilo vermenize yardımcı olacak bir destekleyicidir. Ahmet Maranki tarafından paylaşılan soğan kürü herkesin kullanabileceği ve ideal olan kilosuna inebileceği alternatif bir yöntemdir. Egzersiz yapmaya veya diyet yapmaya vakit bulamayanlar için çok doğru bir tercihtir. Soğan suyu ödem atar, şişkinliği alır ve toksinlerin vücudu terk etmesini sağlar. En büyük özelliği de yağların yanmasını hızlandırarak kilo verme sürecinizi kısaltır. Şişmanlık bir çok kişide yaşanan ve beslenme alışkanlıklarına bağlı olarak gelişen bir oluşumdur. En kötüsü de obezite gibi günümüzde pek çok kişinin yaşadığı sıkıntıları da beraberinde getirir.

Soğan suyu içerek zayıflama

1 adet kuru soğanı 1 bardak suyun içinde 5 dakika kaynatalım. Kaynadıktan sonra suyunu süzelim ve içine arzu ettiğimiz kadar limon suyu ekleyip içelim. Şekerimsi ve acı olmayan bir tat olan soğan suyu, sabah aç karnına içildiği taktirde metabolizmayı hızlandıracaktır. Bununla birlikte cildinizin güzelleştiğini gözle görülür bir şekilde kısa sürede fark edeceksiniz. Antioksidan içeren soğan suyu, vücuda her anlamda fayda sağlayan bir şifalıktır.

Vücudunuzun eşit şekilde inceldiğini görecek ve soğan suyunun faydalarını her an hissederek yaşayacaksınız. Hastalıklara karşı koruyucu önlem alacak ve bağışıklık sistemini güçlendirecektir. Kabızlık gibi rahatsızlıkları yok ederek rahatlama sağlayacaktır. Çünkü zayıflama süreci oldukça gerilimli ve stresli geçer. Bununla birlikte halsizlik ve enerji açlığınızı da ortadan kaldıracak özelliğe sahiptir. Gün boyu canlı, aktif ve sağlıklı olmak için tatlımsı lezzeti olan soğan suyundan mutlaka faydalanmalısınız. Göbek, basen ve kalçada biriken yağlarınıza veda etmeye hazır olun.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git