Anasayfa » Cep Telefonları » Samsung Galaxy Fonblet Ön İnceleme

Samsung Galaxy Fonblet Ön İnceleme

Samsung’un en yeni ürünlerinden biri olan Samsung Galaxy Fonblet yakında piyasaya sürülecek. Akıllı telefonlarda ekran boyutları gittikçe büyüyor. Akıllı telefon üreten bütün büyük markalar da bu yarışın içinde. Ama Samsung geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Note serisiyle, bu yarışın galibi gibi görünüyor. Samsung bu yıl da tablet büyüklüğünde bir cep telefonu için kolları sıvadı.

Samsung Galaxy Fonblet

Samsung 2013 yılında Galaxy Fonblet adını verdiği, 5.8 inçlik bir telefon – tableti piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ortaya atılan ilk iddialara göre; cihaz Jelly Bean işletim sistemine sahip olacak. Ekranı ise 960 x 540 çözünürlüğünde olacak. Ürünün diğer özellikleri hakkında başka bir bilgi henüz yok. Ancak Samsung’un geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Player 5.8’in geliştirilerek, bu ürünün tasarlandığı düşünülüyor. Galaxy Player 5.8’de; 1 GHz hızında çalışan çift çekirdekli işlemci, 3 megapiksel arka kamera, yüksek çözünürlüklü ön kamera, wi-fi, Bluetooth 4.0, 16 ve 32 GB bellek, microSD, GPS, yüksek kaliteli televizyon yayınına imkan veren mDNle teknolojisi, Sound Alive ve Learning Hub özellikleri bulunuyordu. Bunlar göz önüne alındığında; Galaxy Fonblet’in de bu özelliklere sahip olması mümkün. Samsung’un yeni ürün için nasıl özellikler düşündüğü hakkında ise bir açıklama yok.

Samsung’un ürünü ilk olarak beyaz renkte çıkaracağı ve Barcelona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı da yayılan söylentiler arasında. Ancak teknoloji dünyasında öncelikle, Galaxy Note III’ün geleceği konuşuluyor. Samsung’un Galaxy Fonblet’i ne zaman ve hangi fiyatla piyasaya çıkacağı ise merak konusu.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git