Anasayfa » Cep Telefonları » Samsung Dokunmatik Telefon Modelleri

Samsung Dokunmatik Telefon Modelleri

Samsung dokunmatik telefon modelleri ile piyasada büyük bir pazar payı yakalamış durumda. Özellikle Akıllı telefon piyasasının kızışmasının ardından Android ile büyük atak yapan Samsung çok sayıda telefonu bünyesinde üretmeyi başardı. Bunun en güzel örneği Galaxy S serisi telefonlardı. Şimdi çıkması beklenen Galaxy S4′ün sadece ekran görüntüleri bile kullanıcılarını heyecanlandırmaya yetti. Samsung bu başarısını sanırım Bada işletim sistemini bırakıp Android’e geçmesine borçlu. Samsung’un çıkardığı telefonlara şöyle bir bakarsak gerçekten çok müthiş özellikler eklendiğini görürüz. Örneğin;

Samsung Dokunmatik Telefon Modelleri

Samsung Galaxy  Ace 2

Samsung’dan modern, şık ve çekici bir telefon. Stil sahibi insanların tercih ettiği Galaxy Ace 2 sade aynı zamanda modern tasarımıyla ilgiyi çekiyor. Telefonun 800 Mhz lik çift çekirdekli işlemcisi gelecekte artık dizüstü bilgisayarlara ihtiyacımızın kalmayacağının apaçık bir göstergesi gibi duruyor. 3.8 inçlik ekranı oyunlarda, videolarda ve sosyal ağlarda iyi bir deneyim sağlatıyor.

Samsung Galaxy Beam

Android 2.3 işletim sistemi olmasına rağmen bu telefonun eşsiz özellikleri bu telefonu alınabilir kılıyor. Öyle ki Beam dahili projektörü sayesinde 50 inçe kadar büyütebileceğiniz bir ekran keyfi sunuyor. Ambiyans modu sayesinde kolayca arkadaşlarınıza projeksiyonunuzla videolarınızı gösterin. Doküman göster modu ile iş yerinizde saatlerce ayarlayacağınız projeksiyon derdiyle uğraşmaktansa sadece telefonunuzu çıkarın ve dokümanı gösterin.

Samsung Galaxy S Duos

Samsung’un Duos’u adından da anlaşılacağı üzere çift sim kartlı telefonu. Dokunmatik telefon ve çift sim kart ikilisi her ne kadar çin telefonlarının meziyeti gibi gözükse de Samsung bu işi gerçekten iyi başarmış. Android 4 desteğiyle zaten gönüllere taht kuran telefon iş insanları için hem sade ve şık hem de bir nimet.

Samsung Champ Deluxe

Samsung’un “zevk sahibi zarafet” mottosuyla çıkardığı telefon olan Cham Deluxe gerçekten de o kadar şık ve sade duruyor ki, bu küçük telefon gözümüzde büyüyor. Basit ve sade tasarımını izleyen hızı güzel bir deneyim yaşatıyor. Büyük ekranlardan gözü yorulan, sıkılan ya da gerçekten kocaman bir şeyi cebinde taşımak istemeyenler için güzel bir telefon, aynı zamanda bu boyutlardaki telefonlar arasında en kalitelisi ve en beceriklisi.  Gerçekten de zevk sahibi insanlar için yapılmış gibi duruyor.

Samsung Galaxy S3

Android 4.1 işletim sistemli bu telefonu diğer telefonlarla aynı olan arama, sms gibi fonksiyonlarından bahsetmeyeceğim gelin beraber daha iyilerine bakalım. Amoled ekran sayesinde Güneş altında yazı okuyamıyorum derdine son, daha kaliteli daha canlı görüntüler göreceğiz. Sıfır deklanşör gecikmesi sayesinde fotoğrafı anında en kaliteli haliyle yakalar. Akıllı Bekleme özelliği sayesinde yazı okurken ön kamera sizi izler ve ekranın ışığını kapatmaz. “Daha güzel bir özellik var mı?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim, evet var, adı da “S Beam”. 1 GB lık bir videoyu Bluetoothla ne kadar zamanda yollarsınız? S Beam ile sadece 3 dakika, hayır 3 saat değil 3 dakika.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git