Anasayfa » Genel » Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek farklı kaynaklarda değişik şekillerde yorumlanır. Fasulye rüyası bir tabire göre iyilik, bereket ve şansa delalet eder. Bir başka yoruma göre de üzüntülü olaylar, kötü şans ve kaderin işaretidir; kişiyi riskli işlere atılmadan önce iyi düşünmesi konusunda uyaran bir rüyadır. Rüyada fasulye görmek hastalık ile de yorumlanır. Fasulye rüyası fasulyenin rengi ve durumuna göre farklı tabirleri olan bir rüyadır. Fasulyeyi zamanında görmek rızık, bolluk ve berekete; zamansız görmek ise sıkıntılı ve üzüntülü olaylara yorumlanır.

Tabir açısından rüyada görülen fasulyenin pişmiş veya çiğ olması arasında bir fark yoktur. Rüyada fasulyeyi dalında görmek; kişinin hedefine ulaşamayacağına işaret eder. Yeşil fasulye görmek kısmet alametidir. Kurumuş ve buruşmuş fasulye görmek kişinin düş kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüyada bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek kısmetinizin açılacağına delalet eder. Bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek ise bir arkadaşınız tarafından kıskanıldığınızın işaretidir. Rüyada barbunya fasulyesi görmek talih açıklığıyla, içi henüz dolgunlaşmamış yeşil fasulye görmek ömrün uzun olacağıyla tabir olunur.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada Fasulye Yediğini Görmek

Rüyasında zamanından evvel taze fasulye yediğini gören bir kişinin hiç ummadığı bir yerden yardım alacağı rivayet edilir. Rüyada yeşil fasulye yediğini görmek genel olarak büyük bir kısmet ya da değerli bir hediye ile tabir olunur. Rüyasında kuru fasulye yediğini gören kişinin ise menfaatlerine uygun bir haber alıp sevineceği rivayet edilir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git