Anasayfa » Genel » Rüyada Erik Görmek

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek bir yitiğin bulunmasına, aile içindeki geçimin son derecede güzel ve düzgün olduğuna işaret eder. Bu rüya kişinin hiç ummadığı birinden ihanet göreceğiyle de tabir olunur. Erik rüyası erik ağacının cinsine göre değişen anlamlar taşır.

Rüyada vaktinde erik görmek rızkın bollaşacağına ya da kaybedilmiş olan bir şeyin bulunacağına, erik mevsimi olmadığı halde erik görmek keder ve üzüntü ile hastalık ihtimaline delalet eder. Hasta bir kişi rüyasında erik yediğini görürse kişinin o hastalıktan kurtulacağı rivayet edilir. İşleri bozuk olan bir kişinin rüyasında erik görmesi ise kişinin işlerinin düzeleceği ile tabir olunur. Meyvesi siyah erik görmek ise iyi bir doktora yorumlanır.

Kırmızı veya kara erik; mevsiminde görüldüğü takdirde, mala ve isteğe yorumlanır. Sarı erik görmek ise hastalığa delalet eder. Rüyada ekşi erik görmek tabir açısından daha hayırlıdır. Tatları güzel olan sarı, kara ve kırmızı erik alıp bunları yemek kişinin eriklerin miktarı kadar mal edineceğine ve muradının olacağına yorumlanır. Rüyada erik yediğini gören kişi bir kadınsa erkek evlat sahibi olacağı veya oğlundan hayır göreceği rivayet edilir.

Rüyada Erik Görmek

Rüyada olgun erik görmek: Olgun erik görmenin rüya sahibine mutluluk getireceği rivayet edilir.

Rüyada erik toplamak: Rüyada erik topladığınızı görmeniz hayallerinizi gerçekleştireceğinize yorumlanır. Erik toplayan kişinin kendi kısmetini kendi kazanacağı da rivayet edilir.

Ağaçta erik görmek: Rüyada ağaçta görülen erik zenginliğin habercisidir.

Rüyada erik dağıtmak: Rüyasında erik dağıttığını gören kişinin bu rüyası onun hayırsever, etrafındakilere yardımcı olacak biri olduğunun alametidir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git