Anasayfa » Genel » Rüyada Düğme Görmek

Rüyada Düğme Görmek

Rüyada düğme görmek iffet ve hayaya, vakarlı bir duruşa ve sağlam pazarlığa işaret eder. Düğme rüyası bazı durumlarda da rızık ve mala yorumlanır. Rüyada düğme veya düğmeler görmek, kişinin rakipleri tarafından bir şekilde tehdit edilmesi söz konusu ise, dostlarının ona bu konuda yardım edeceğine de yorumlanır.

Rüyada altın ve gümüş düğme görmek rüya sahibinin mal varlığının artacağı, rızkının genişleyeceği ile tabir olunur. Rüyada düğme diken kişiyi görmek bazen zor durumda olan, ihtiyaç sahibi olan kimselerin zorluk ve meşakkat çekeceğine yorumlanır. Düğme ve düğme için kullanılan iplik kadın ve erkeğe yorumlanır.

Rüyada kıyafetinizin bir düğmesinin koptuğunu görmek işinizde bazı aksilikler yaşayacağınıza, elbisenize bir düğme dikmek ya da diktirmek ise işle ilgili aksaklıkların düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada Düğme Görmek

Yeni/parlak düğme görmek: Rüyasında yeni düğme gören kişinin hem varlıklı, hem de kendisine ve diğer insanlara karşı saygılı biriyle evlilik yapacağı rivayet edilir. Rüyada parlak düğme görmek için de aynı yorum geçerlidir.

Eski, kırık düğme görmek: Rüyada görülen düğmenin eski ve/veya kırık olması hastalanacak veya zarar görecek olmak ile tabir olunur.

Rüyada düğme iliklemek: Rüyada düğmeyi iliklemek dağınık işlerin derli toplu, düzenli bir hale getirileceğine yorumlanır. Rüya sahibi bekarsa bu rüya onun evlilik yapacağı ile de tabir olunur.

Düğme dikmek: Rüyada düğme dikmek nikah memurunun önüne oturacak ve bir nikah akdi yapacak olmanın alametidir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git