Anasayfa » Genel » Rüyada Cezve Görmek

Rüyada Cezve Görmek

Rüyada cezve görmek beklenmeyen, şaşırtıcı bir haber almaya yorumlanır. Cezve görmek dedikoduyla, asılsız ve kötü sözler, söylentilerle  de tabir olunur.

Rüyada görülen cezvenin bakır bir cezve olması bu dedikodular ve kötü sözleri müjdeli bir haberin takip edeceğine işaret eder. Cezvenin güzel renkli olması da bunların ardından sevinçli, mutluluk verici haberler gelebileceğinin alametidir.Rüyada cezve görmek rüya sahibinin dedikodu yapacağına ve gaipten haber almaya da yorumlanır.

Rüyada içinde kahve pişirilen bir cezve gören kişinin sürpriz bir haber alacağı rivayet edilir. Kahveyi fincana doldurup misafirine ikram etmek ise yeni bir dost edinmeye delalet eder.

Rüyada Cezve Görmek

Rüyada kendisine kahve ikramı yapıldığını görmek rüya sahibinin bir yakını tarafından ödüllendirileceğine yorumlanır. Rüyada cezve ile kahve pişirdiğini gören kişinin uzak yoldan gelen ve hayırlı haberler getiren bir misafiri olacağı rivayet edilir. Rüyada kahve pişirdiğini görmek rüya sahibinin uzak yoldan bir haber alacağı ile de tabir olunur.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git