Anasayfa » Genel » Rüyada Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek sıkıntı, üzüntü ve keder veren durumlardan kurtulacak olmakla ve uzun yolculukla tabir olunur. Valiz tipi çanta görmek de yolculuğa delalet eder. Rüyasında elindeki çantaya para koyduğunu gören kişinin servetinin çoğalacağı, zengin olacağı rivayet edilir. Rüyada çanta ya da torba görmek kişinin yaptığı işlerde başarılı olacağına delalettir.

Rüyada çantasına para koyduğunu görmek rüya sahibinin bankadaki hesabının çoğalacağına yorumlanır. Çantasını kaybettiği görmek ise bunun tersi ile; banka hesabındaki parasının azalacağı ile tabir olunur. Çantasını kaybettikten birkaç gün sonra onu bulup sevindiğini gören kişinin satışa çıkardığı bir malından ötürü yüklü bir kazanç sağlayacağı rivayet edilir.

Rüyada elindeki çantayı attığını görmek üzüntü ve sıkıntıyla, eşyaların yağma edilecek olmasıyla tabir olunur. Bir çantayı sırtlayıp gittiğini gören kişinin ise evinden eşya çıkacağı rivayet edilir. Rüyada açık çanta görmek rüya sahibinin kazanmak istediği para için büyük uğraşlar vermesi gerektiği ve yakın bir zamanda başarılı olacağı ile tabir olunur. Açık çanta rüyası kişinin kazanç için çok çalışmasının gerekeceği fakat sorunlarını halletmesinin uzun sürmeyeceği, işlerinin önündeki engellerin ortadan kalkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyasında elindeki meşin çantanın aniden bez bir çanta haline geldiğini gören kişinin dostlarından zarar göreceği rivayet edilir. Bez bir çantanın birdenbire deri bir çantaya dönüştüğünü görmek ise tam tersi biçimde, kişinin dostlarında fayda göreceği ile tabir olunur.

Yol çantası görmek: Rüyada yol çantası görmek kişinin bir yerden başka bir yere göç edeceğinin alametidir.

Rüyada para çantası görmek: Bu rüya kişinin sıkıntı ve şiddet içeren olaylar yaşayacağına delalet eder. Para çantası geçim ve dirliğe de yorumlanır. Rüyada boş para çantası görmek ise kişinin üzüntülerinden kurtulacağının alametidir.

Yırtık çanta görmek: Yırtık çanta rüyası ayrılığa delalet eder. Rüyada görülen çanta yırtık veya delikse kişinin düşünmeden para sarf edeceği bir işten dolayı düş kırıklığına uğrayacağı ve para kaybedeceği rivayet edilir. Bu rüya bazen zarara uğrayacak olmaya delalet eder.

Rüyada eski çanta görmek: Rüyasında eski bir çanta gören kişinin bir tehlikeye maruz kalacağı rivayet edilir.

Çanta kaybetmek: Rüyada çanta kaybetmek kişinin dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağı şeklinde tabir edilir.

Deri çanta görmek: Rüyada deri çanta görmek hane içindeki dargınlıkların tatlı bir biçimde sonlanacağına işaret eder.

Kumaş çanta görmek: Rüyada kumaştan yapılmış bir çanta görmek rüya sahibinin bazı dedikodular duyup bundan ötürü üzüleceğine delalet eder.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git