Anasayfa » Genel » Rüyada Ada Görmek

Rüyada Ada Görmek

Rüyada ada görmek /adaya çıkmak/adada bulunmak kişinin eline beklenmedik bir miras yoluyla veya başka bir şekilde para geçeceğine yorumlanır. Ada rüyası bekar kimseler için yeni bir aşka, evli kişiler için evlilik hayatında maddi veya manevi sorunlar yaşanacağına işaret eder. Rüyada ada görmenin orta yaşlılar içinse iş değişikliği demek olabileceği rivayet edilir. Ada rüyası rüya sahibinin yalnızlık ve üzüntü çekebileceğine de işaret eder.

Rüyada ada görmek rüya sahibinin işle ilgili yeni bir teklif veya başka bir öneri alacağına işaret eder. Aynı rüya kişinin dostlarının kendisinden yüz çevirebileceğine de yorumlanır. Ada rüyası ayrıca dayanacağı, kendisine destek olup arka çıkacak kimsesi (argo tabirle: dayısı) olmayan bir kimseye de işaret eder. Bu rüya, rüyayı gören kişinin yaşantısında bir değişiklik yapmak istediğine de yorumlanır.

Rüyada bir adadan ayrıldığını görmek; rüya sahibinin malına zarar gelebileceğine yorumlanır. Kişi rüyasında bir adada sevdiği biriyle beraber geziyorsa sıkıntılarından kurtulacağı, gece vakti ve fırtına varken adada gezdiğini görürse üzüntü ve sıkıntılarının artacağı rivayet edilir. Genel olarak; rüyada adada gezinti yapmak kişinin olmasını çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine yorumlanır. Rüyada adada fırtına olduğunu görmekse rüya sahibinin üzüntülü, sıkıntılı, acı verici olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Ada Görmek

Rüyada bir adaya ayak bastığını gören kişinin hayatında önemli değişiklikler olacağı rivayet edilir. Rüyasında adaya gitmek isteyip de bir araç bulamayan kişinin bu rüyası onun bir işe başlamak veya iş talebinde bulunmak için başvuracak kimseyi tanımadığına ve bu konuda sıkıntı çekeceğine yorumlanır. Rüyasında bir adada bulunup oradan çıkmasını sağlayacak hiçbir araç olmadığını gören kişinin ümitsizliğe düşeceği rivayet edilir.

Rüyada ada görmek; verimli bir ada söz konusuysa kişinin giriştiği işlerde başarı göstereceği şeklinde tabir edilir. Görülen ada kurak bir adaysa; rüya sahibinin iş ve aşk yaşamında bazı sorunlarla karşılaşacağı rivayet edilir.

Rüyada adadan bir vapura bindiğini ve bindiği vapurun fırtınaya yakalandığını görmek; rüya sahibinin çok sayıda düşmanı olduğuna yorumlanır. Adadan yüzerek başka bir sahile çıktığını gören kişinin sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağı ve feraha çıkacağı rivayet edilir.

Rüyada bir adayı terk etmek kişinin kendisini nereye götüreceğinden emin olmadığı bir yolda ilerleyeceği ile tabir olunur. Issız bir adada yalnız yaşamak ise rüya sahibinin huzura ve yalnızlığa ihtiyaç duyduğuna yorumlanır.

Rüyada adanın batması dünyaya bir kız çocuğunun geleceğine yorumlanır. Adada yanardağ görmek ise rüya sahibine yakınındaki kişilerden bir kötülük geleceğine işaret eder.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git