Anasayfa » Moda » Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli

Bayanların vücut tiplerine göre kıyafet seçiminin en az moda trendlerini takip etmek kadar önemli olduğunu bilmeyen yoktur sanırım.

Zarif ve hiç yaşlanmayan minyon bayanlar kıyafet seçiminde en az büyük beden giyen bayanlar kadar seçecekleri kıyafetlere önem vermelidirler. Genelde minyon adı üzerinde ince kemik yapısına sahip kısa boylu bayanlara kombin ve giyim rahatlığı sunan pantolon seçiminde boyunuzu daha da kısa gösterecek diz altı pantolonları kullanmamalıdırlar. Aksine uzun pantolonların altına topuklu ayakkabılarla kombin yaparak boylarının daha uzun görmesine dikkat etmelidirler.

Kıyafetlerinizin üzerinize giyeceğiniz üst seçimlerinizi çok bol olmayan modellerden tercih etmeniz gerekmekle birlikte aksi halde üzerinizde size ait olmayan kıyafetleri taşıyormuşsunuz izlenimi verebilirsiniz. Minyon bayanların kendilerini öne çıkartabilecekleri çıplak bacaklar sizi daha şık ve ayrıcalıklı kılacaktır. Kombinlerinizi genelde tek renk tercih etmeniz tavsiye edilmekle birlikte oluşturacağınız bütünlük sizi daha zayıf ve uzun gösterecektir.

Kıyafet seçiminizde birbirine uyumlu renklerde tercih edebilirsiniz fakat iki ayrı renk kombinleri sizi ikiye bölerek daha da kısa görünmenizi sağlayacağı için kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Modacılar tek renk kıyafetlerden oluşturulacak bütünlüğün sadece minyon bayanlara daha çok yakıştığını savunmaktadırlar. Ceket seçimlerinde uzun ceketler yerine kısa ve vücudunuza oturan ceketler kullanmalısınız. Kısa ceketlerle kombinlenen mini etek veya elbiselerle çok hoş bir görünüm kazanmanız mümkün olacaktır. Eğer uzun ceket kullanmayı seven bir minyonsanız altına giyeceğiniz kombinlerin mutlaka kısa olmasına dikkat etmelisiniz. Etek seçiminde uzun maksi etekler yerine kısa etekler sizi daha uzun gösterecektir.

Minyon Kadın

Minyon bayanları tamamlayan ve boylarının daha uzun görünmesini sağlayan en büyük yardımcılara elbette topuklu ayakkabılardır. Topuklu ayakkabıların en çokta minyon bayanlara yakıştığını ve oldukça doğal bir görüntü verdiğini düşünüyorum. Minyon bayanlar narin vücutlarının özelliklerini kapatan değil daha da belirginleştiren kıyafetler seçmelidirler.

2013 yılının trendleri arasında yer alan çizgi modası sanki minyonlar için tasarlanmış izlenimi vermektedir. Kıyafetlerinizde kullanacağınız çizgi desenleri sizin daha uzun ve zayıf görünmenizi sağlayacaktır. Bileğe kadar inen elbiseler siz minyon bayanları uzun gösterirken robadan olan şifon kumaşlardan tasarlanmış ince askılı elbiseleri de kullanabilirsiniz. Modacıların minyon bayanlar için giyim önerileri arasında üstte bol salaş kıyafetlerle mutlaka alt kombininde dar seçimler yapmaları tavsiye edilmektedir. Minyon bayanlar için çanta önerimiz asla büyük çantaları kullanmamaları olacaktır. Minyonlar yılın trendleri arasında yer alan portföy çantaları tercih edebilecekleri gibi küçük boy omuzda biten çantalarda bu vücut tipine sahip bayanlara çok yakışacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git