Anasayfa » Zayıflama » Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Bitkiler ve meyvelerin zayıflatmaya yönelik yardımcı kaynaklı olduğunu bilmek kişilere güven verir. Çünkü kilo almak o kadar kolay bir süreç haline gelmiştir. Dolayısıyla yediklerimizle alakalı olan bu durumu, yine yediklerimize dikkat ederek hayatımızdan izole edebiliriz. Maydanoz suyu öncelikle vücudun ödemini atarak yardımcı bir rol oynar. Daha sonra yağların yanma sürecini hızlandırarak, vücudun hafifleme sürecinde etkili bir bitkidir. Hazır gıdalar, yiyecek ve içecekler bilinçsiz bir tüketimin getirdiği sadece kötü yağlardır. Hayatımızdan çıkarmak için sadece özen göstermemiz yeterli olacaktır.

Maydanoz Kürü ile Zayıflama

Metabolizma kilo verme sürcinde çok önemlidir. Hatta baş rollerde oynar ve yavaş çalışırsa bu süreç çok engebelidir. Bunun için metabolizmayı hızlandıran maydanozdan destek almak burada çok önemlidir. 1 litre suyun içine 1 demet maydanozu koyalım ve 5 dakika kaynatalım. Kaynadıktan sonra içine yarım limon suyu sıkalım ve gün içinde mutlaka bu karışımı tüketelim. Kalsiyum ve vitamin açısından çok zengin olan maydanoz, demir eksikliğini de giderecektir.

Aç kalmadan, kendimizi yorgun, halsiz ve uykusuz hissetmeden zayıflamak için maydanoz kürüne ihtiyacımız vardır. Başka bir maydanoz kürü de sabahları aç karnına yapılan ve kan dolaşımını harekete geçiren bir kürdür. 15 adet maydanozu saplarıyla beraber 1 bardak suyla mikserden geçirelim. İçine yarım limon ekleyip tekrar karıştıralım. Bu kürü 15 gün boyunca aç karnına uygulamak maydanozun faydalarını kısa sürede gösterecektir. Güzellik iksiri olan maydanoz her haliyle güzel ve verimli olduğu için, vücudumuzda da bu etkiyi yaratması kaçınılmaz olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git