Anasayfa » Moda » Maksi Etek Modası

Maksi Etek Modası

70’li yılların modası bu sezon geri dönüyor. Maksi etekleri 2013 yılında her yerde göreceğiz. Bizim size tavsiyemiz, maksi eteklerinize dolaplarınızda yer açmanız yönünde. Maksi etekler kombinlerin çok güçlü parçaları olduğundan, giymek cesaret istiyor. Ancak ufak birkaç noktaya dikkat ederseniz, siz de maksi eteklerinizle şıklığı yaşayabilirsiniz. Üstelik rahat bir tarz sağlamaları da cabası.

Maksi eteklerin özellikle şifon ve pilili olanlarını bu yıl sıklıkla göreceğiz. Üstelik bu tarz maksi etekler hem günlük kullanıma hem de gece kullanımlarına uygun. Eğer kısa boya sahipseniz maksi etekler sizin için biraz problem yaratabilir. Ancak yüksek topuklu bir ayakkabı tercih ederek siz de maksi eteği kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey, eteğinizin yere kadar uzun olmasını sağlamak. Ama topuklu ayakkabı tercih etmek istemeyebilirsiniz. Bu durumda da yırtmacı olan bir maksi etek seçmeniz, boyunuzu uzun gösterecektir. Eğer fit ve uzun bir vücuda sahipseniz, maksi etekleriniz mutlaka bir çift Oxford ayakkabıyla da denemelisiniz. Doğru tarzı yaratmak için, maksi eteklerinizin üzerine, dar bir body ya da ipek bir atlet giyin.

Maksi Etek Modası

Maksi eteklerinizin üzerine uygun parçayı seçerken, dar ve kısa bir parça tercih etmeniz gerektiğini hatırlatalım. Yüksek bele sahip maksi etekler, boyu daha uzun gösterir ama bu tarz bir etek tercih ederken dikkatli olmalısınız. Çünkü, yüksek belli maksi etekler sizi bir anda alaturka bir görüntüye kavuşturabilir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git