Anasayfa » Genel » Livide Korku Filmi İncelemesi

Livide Korku Filmi İncelemesi

Her anı heyecan dolu olan bir film Livide. Her saniyesi korku dolu tüylerinizi ürpertecek bir filmi izlemeye hazır mısınız? Filmin konusu bir kızın hasta bakıcı olarak işe başlamasıyla başlıyor. Hocası genç kızı tek tek hastaların evlerine götürüyor. En sonunda hocası genç kızı bataklıkta yaşayan yaşlı bir kadının evine götürüyor. Hocası yaşlı kadının önceden dans öğretmeni olduğunu ve çok zengin birisi olduğunu ve ayrıca evinde bir hazine saklı söylentileri olduğunu söylüyor.

Livide Korku Filmi

Genç kız akşam sevgilisiyle buluşuyor ve bir bira içmek için bara oturuyorlar. Barda genç kız bugün işte neler yaptığını anlatıyor ve hazineden bahsediyor. Sevgilisi ve kendisinin maddi durumu iyi olmadığı için genç kız razı gelmesede sevgilisi hazineyi çalma planları için genç kızı ikna ediyor. Yaşlı kadının önceden ölmüş olan sağır bir kızından başka kimsesi olmadığı için hazineyi çalma planına barda çalışan barmen arkadaşlarıda plana alet oluyor ve 3 arkadaş hazineyi çalmak için bataklığa doğru araba ile yola çıkıyorlar. İşte adrenalin ve korku dolu saatler bu andan itibaren başlıyor.

2011 yılının fransa yapımı korku filmi olan yönetmenliğini Alexandre Bustillo üstlenen ve Başrollerinde Beatrice Dalle, Jeremy Kapone ve Felix Moati’nin üstlendiği Livide korku filmini izlemenizi tavsiye ederim. Son olarak Livide korku filminin imdb ve sinemalar.com reytingi “5.7″.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git