Anasayfa » Moda » Leopar Deseni Modası

Leopar Deseni Modası

Son yıllarda bayan giyiminde fark edilir bir yükseliş yakalamayı başaran leopar tutkusu bu yılda da sürecek gibi gözüküyor. Leopar her zaman kendine güvenen seksi ve cazibeli bayanların dikkat çekmek için tercih ettikleri desenlerin başında gelmiştir. Bu yıl leopar deseni hayatımızın her yerinde görmek mümkün olacaktır.

Bayanlar ayakkabılarda, çantalarda, aksesuarlarda, gözlüklerde, iç çamaşırlarda, elbiselerde, montlarda, şallarda, pantolon ve eteklerde kullanılan leopar desenli kıyafetleri tercih edeceklerdir. Sade giyinen bir bayansanız bile ufak bir detay olarak görülen şık bir leopar çantayla gözleri üzerinize çekmeyi başarabilirsiniz.

Bu yıl renk farklılığıyla göz dolduracak olan leopar desen kendi ana renginin dışına çıkarak değişik renklerle bizleri şaşırtacak gibi gözüküyor. Ayakkabılarda bu yılın en çok rağbet gören modeli olan platform modasının leoparla birleşimi ve kırmızı tabanlar ile kombinlenmesi sonucu oldukça hoş görünmeniz mümkün olacağı gibi spor renkli leopar modelleri de bayanların beğenisini kazanacaktır. Pantolonlarda ise bu yılın kısa modellerinden olan leopar desenler oldukça moda olacağı gibi şallarda ise karşımıza ipekle tasarlanmış farklı renklerde ve desenlerde bu moda karşımıza çıkacaktır.

Leopar Deseni Modası

Leopar deseni çok tercih etmeyenler için ise tasarımcılar leopar desenini ufak ayrıntılarla kazak kollarında, etek kemerlerinde, pantolon kenarlarında kullanarak bayanlara leopar desenini sevdirmeye çalışacaklardır. Davetlerde giyeceğiniz leopar desenli bir ceket ya da kaban sizi daha ön plana çıkaracağı gibi bu desenle kaplanmış gözlükler kıyafetinizi tamamlayan bir aksesuar olacaktır. Bu sezon leopar desenlerindeki renk seçenekleri arasında kırmızı siyah, pembe kahve, bordo siyah, fuşya turuncu ve kahveler oldukça dikkat çekici renkler arasında yer alacaktır. Her yıl olduğu gibi bu yılda farklı renkleri değişik tasarımlarıyla karşımıza çıkan leopar deseni modasını daha uzun yıllar sürdürecek gibi gözüküyor.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git