Anasayfa » Zayıflama » Lahana ve Maydanoz Kürü ile Kilo Verme

Lahana ve Maydanoz Kürü ile Kilo Verme

Lahana vücudumuzdaki ödemi atar ve yağların hızlıca yanmasını sağlar. İbrahim Saraçoğlu tarafından hazırlanan bu mucizevi kürü hayallerinizdeki incecik bir bedene sahip olmak için mutlaka denemelisiniz. Oldukça faydalıdır ve toksinlerin vücudumuzu terk etmesini kolaylaştırır. Üstelik oturduğunuz yerden yağlarınızın yanmasını sağlar. Metabolizmayı harekete geçirir ve aynı zamanda güzellik iksiridir.

Maydanoz demeti

Doğanın bizlere sunmuş olduğu bu harika sebzelerin bize sağladığı faydalar kısa sürede gözle görülür şekilde belirginleşir. İbrahim Saraçoğlunun bizlerle paylaştığı kürü hazırlaması oldukça kolaydır. Yarım litre klorsuz suyu kaynatalım. Lahanaları tencereye atalım ve 5 dakika ağzı kapalı şekilde bir taşım daha kaynatalım. Daha sonra içine yarım demet maydanozu ilave edip karıştıralım. Bu şekilde 5 dakika kaynadıktan sonra karışımı ılımaya bırakalım. Bu mucizevi güzellik iksirini, süzdükten sonra eşit miktarda 3 e bölelim. Sabah, öğlen ve akşam yemeklerinden yarım saat önce tüketelim.

Kilo vermekte bizi zorlayan bağırsak unsurlarını da ortadan kaldırmaya yarayan kürü 1 hafta aralıksız olarak uygulayalım. 3 gün ara verip 1 hafta tekrar kullanalım. Bu şekilde devam edip toplamda 21 gün kullanmış olalım. Kür bitmeye yakın ideal kilonuza ulaşmanıza çok az bir mesafe kalacaktır. Fakat mutlaka aksatmayın ve düzenli bir şekilde kullanın. Kabızlık, şişkinlik, gaz sancıları gibi rahatsızlıklarınıza şifa niyetine gelecektir. Lahana kürü ideal beden ölçülerinizi size kısa sürede sunacaktır.

Lahana sevmiyorsanız sadece maydanoz kullanarak da kilo vermeniz mümkün. Maydanoz kürü ile kilo vermek isterseniz; Maydanoz Kürü ile Zayıflama makalemizi inceleyebilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git