Anasayfa » Otomobil » Kişiye Özel Otomobillerde Çağ Atlanıyor

Kişiye Özel Otomobillerde Çağ Atlanıyor

25 farklı ülkeye ihracat yapan Türk şirketi, kişisel otomobil alanında çığır açıyor. Cep telefonu ile kontrol edilebilen pek çok özelliğe sahip araçlar üreten bu şirket tüm dünyaya adını duyurmuş olmakla birlikte tasarımları ile teknolojiyi yakından takip edenleri kendine hayran bırakmaya devam ediyor.

Üst segment ve premium marka araç sahiplerine yönelik çalışmaları ile adeta bir dünya markası olan şirketin yönetimini Erbakan Malkoç yürütüyor. Araç modifikasyonlarına yeni bir boyut kazandıran ve %100 Türk olma özelliği taşıyan şirket, araçların kontrolünü akıllı cep telefonları üzerinden sağlayacak teknolojilere imza atmaya devam ediyor. Şirket yönetimindeki Erbakan Malkoç’un tasarımlarına tüm dünyadan ilgi de büyük. Sadece Türkiye’nin önde gelenlerine değil dünyadaki pek çok üst düzey isme otomobil tasarlayan Malkoç, Türk mühendislerle yaptığı ar-ge çalışmaları sonucu tüm iOS, Android işletim sistemli cep telefonları ve tablet bilgisayarlar ile araç içerisindeki tüm sistemlerin kontrolünü cep telefonundan sağlama özelliği sunuyor. Tüm hareketli ve elektronik aksamın kontrolünü kolaylaştıran bu sistem, tablet bilgisayara ya da cep telefonuna yükleniyor. Otomobile de tablet veya telefonun bağlantı kurabileceği sistem monte ediliyor.

Kişisel Otomobil

Kişiselleştirme ve teknoloji ön planda planda bu sistem, aracın tüm kontrolünü tek bir tuşla sağlayabilecek kadar pratikleştiriyor ve hemen el altında bir imkan olarak kullanıcılarına sunuyor.

Tasarım ve üretim aşamasının tamamında Türk mühendislerin imzasını taşıyan bu teknoloji, koltuklardaki masaj özelliğinden, kahve makinesine, LED TV’den, klimaya kadar bir çok donanımın kontrolünü kullanıcıya sağlayarak, teknoloji meraklılarının kalbini fethediyor.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git