Anasayfa » Güzellik » İç Çamaşırı Seçimi

İç Çamaşırı Seçimi

Bayanların kendilerini özel hissetmelerini sağlayan iç çamaşırları her yeni sezon birbirinden şık ve kışkırtıcı modelleriyle karşımıza çıkmayı başarmaktadır.

Bayanların seçimlerinde çok uğraş verdikleri kıyafetlerinin görüntüsünü etkileyen çamaşırların estetik görüntüsü kadar model olarak da size yakışması gerekmektedir. İç çamaşırlarınız ne kadar güzel durursa kıyafetlerinizi daha güzel taşımanız mümkün olacaktır. Çamaşırlarınız kıyafetlerin en önemli detayı olmakla birlikte güzel bir elbiseyi yanlış seçilmiş bir iç çamaşırıyla giydiğinizde kıyafetin şıklığı bir anda kaybolabilir. Farklı vücut tiplerindeki bayanlar her zaman karşılaştıkları iç çamaşırı seçimindeki ufak detaylar sizin kurtarıcınız olmaya yetecektir.

Öncelikle seçimi çok önemli olan sütyenlerde dikkat edeceğiniz detaylar arasında mutlaka sütyeninizin rahat ve tam bedeninize uygun olarak seçilmesi yani küçük yada büyük beden kullanılmaması çok önemlidir. Küçük göğüslü bayanların son yıllarda sıklıkla tercih ettikleri dolgulu sutyenler göğüslerinizi daha dolgun göstermekte başvurulan doğru bir tercihtir. Büyük göğüslü bayanların dikişsiz sutyenleri kullanmalarını tavsiye ederiz. Büyük göğüsleri toplamayan sütyenler sizin çirkin görüntü sağlayacağı için sizlere tavsiyemiz  göğsü kavrayan ve şekilli durmasını sağlayan sütyenleri kullanmanız olacaktır.

İç Çamaşırı

Büyük göğüslü bayanlarda sutyen askısı da unutulmaması gereken bir detay olmakla birlikte istediğiniz görünümü sağlamak için sizlere tavsiyemiz kalın askı modelleri tercih edilmeniz olacaktır. Son yıllarda bayanlar arasında çok ilgi gören tek parça iç çamaşırları tasarımcılar tarafından destekli ve desteksiz sütyenlerle tasarlamışlardır. İç çamaşırlarında bu sezon tercih edilecek renkler arasında siyah, beyaz ve ten renginin yanında kırmızı, pembe, mor kıyafetinize göre tercih edebileceğiniz renkler arasında yer almaktadır. Bu sezon kumaşlarda kullanılan danteller, satenler, ipekler sayesinde göz alıcı iç çamaşırları siz bayanlar için hazırlanmıştır.

Külot seçiminde dikkat etmeniz gereken detaylar arasında dar ve şık pantolonunuzla veya dar elbiselerinizle dışarıdan bakıldığında dikkat çeken noktanız külot dikiş izleri olacağı gibi kalçanıza büyük seçilmiş bir külotta kırışıklık yapıp kötü görünüm sergilemenize neden olacaktır. Dar kıyafetlerinizi içinde kullanacağınız küçük bir seçilmiş külotta kalçayı kesen bir görüntü vereceğinden size tavsiyemiz bu tip kıyafetlerinizle dikişsiz ve lastiksiz külotlar seçmeniz, dar veya bol modellerden kaçınmanız, tam kalça bedeninize uygun ölçülerde seçim yapmanız olacaktır.

Bedeninizi saran kıyafet seçimlerinde tanga külotlarda sizin en büyük kurtarıcınız olacaktır. Büyük kalçalı bayanlara tavsiyemiz fazlalıkları toparlayan bir model olduğu için pantolon külotları tercih etmeleri olacaktır. Bu model sizin kalçanızı ve bacaklarınızı daha zayıf gösterecektir. Bayanların fazlalıklarını gizlemede en çok başvurdukları iç çamaşırı türü olan korseler giydiğiniz kıyafetin daha güzel görünmesini sağlayacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git