Anasayfa » Moda » Her Gardropta Olması Gereken 10 Kurtarıcı Parça

Her Gardropta Olması Gereken 10 Kurtarıcı Parça

Her kadının gardrobu ne kadar dolu olursa olsun, giyecek hiçbir şey bulamadığı günler olur. İşte bu yüzden dolabınızda muhakkak, günlerinizi kurtaracak altın parçalar bulundurmalısınız. İşte bu altın değerindeki bazı parçalar.

Klasik bir beyaz boyfriend gömleği. Son dönemlerde yani bir akım yaratan boyfriend gömleklerinden mutlaka edinmelisiniz.  İster jeanlerinizle, ister eteklerinizle kullanabileceğiniz bu gömlekler size şık bir hava katacaktır. Kaşmir bir triko da, dolapların olmazsa olmazlarından. Kaşmir trikonuzu isterseniz elbiseleriniz üzerine kullanın, isterseniz bluz ve jean ile kombinleyin. Üstelik dar kaşmir trikoları, tek başına giyik şık ve cazibeli bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bir diğer vazgeçilmez parça ise; trençkot. Trençkotlar, hem serin sonbahar günlerinde hem de yağmurlu ilk bahar günlerinde eşlik edebilir. Üstelik modası hiç geçmeyen trençkotları; işe giderken de kullanabilirsiniz.

10 Kurtarıcı Parça

Jeanler de her zaman bizim kurtarıcılarımızdan. Hem günlük hayatınızda, hem de özel gün ve gecelerinizde doğru parçalarla kombinleyeceğiniz jeanleri gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Jeanlerinizi yüksek topuklu ayakkabılarınızla birleştirerek, kadınsı bir hava yaratabilirsiniz. Tasarım çantalar, mutlak suretle dolabınızda olması gereken parçalardan. Büyük, küçük fark etmez ama günlük yaşam kullanımı için olmasa bile bir tane tasarım çantanız edinin. Son olarak her zaman topuklu ayakkabı giyemeyeceğinizin farkında olun ve dolabınıza şık babetler ekleyin. Babetlerle sadece spor bir tarz yaratmazsınız. Doğru ve şık parçalarla birleştirerek, özel gün ve gecelerinizde de babetlerinizi kullanın.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git