Anasayfa » Zayıflama » Göbek Eritme Diyeti

Göbek Eritme Diyeti

Göbek eritme diyeti, diğer diyetlerde olduğu gibi gelişim göstermez. Sadece tek bir bölge üzerine odaklanmanızı ister. Bir çok kadın veya erkek göbeğiyle ilgili kilo sorunu yaşamaktadır. Sadece bizim Ülkemizde değil, tüm Dünya’ da bu durum böyledir. Öncelikle göbeğinizde oluşan istenmeyen yağları dert etmemekle işe başlayabilirsiniz. Çünkü göbek yağları çözümsüz bir sorun değildir. Bazı egzersizler ve göbek üzerine odaklanmış diyetlerle, göbeğinizdeki yağlardan sizler de arınabileceksiniz. Göbek bölgesinde biriken yağlar, genellikle genetik, vücudun yapısı ve sonradan oluşma şeklinde gelişim gösterir. Özellikle bayanların doğum sonrasında almış olduğu kiloların göbekte kalması kaçınılmazdır. Karın bölgesi eritilmesi en zor olan ve inatçı bölgelerden biridir. Öncelikle düzenli spor, karın kaslarını çalıştıracak hareketler yapılması şarttır. Doğru egzersiz hareketleriyle düzenli yaptığınız diyet sonrası göbeğinizdeki değişimi mutlulukla izleyeceksiniz. Göbek yağları için hazırlanması gereken harika bir karışım sizleri bekliyor. Ender Saraç tarafından hazırlanan harika karışım sayesinde, karın yağlarına elveda diyebileceksiniz. 1 çorba kaşığı limon suyu, 1 çorba kaşığı susam yağı, 1 çorba kaşığı okaliptus yağı ve 1 çorba kaşığı biberiye yağını karıştıralım. Hazırlamış olduğunuz doğal yağlarla karın bölgenize dairesel hareketlerle masaj yapın. 3 hafta boyunca her gün aralıksız olarak uygulayacağınız göbek masajı, yağların erimesini kolaylaştıracaktır.

Bilindiği gibi yıllardan beri göbek yağlarını hızlı yakan mekik egzersizinden faydalanmalısınız. Her gün düzenli olarak, sayısı artan mekik hareketleriyle daha sağlıklı ve hızlı şekilde karın yağlarını yakabileceksiniz. Gece yatmadan önce göbek yağlarını yakacak çay tarifini mutlaka hazırlamalısınız. İçine tarçın atılmış ılık yağsız sütü içebilirsiniz. Çay tarifi ise, rezene, mısır püskülü, yeşil çay, kiraz yaprağı ve avokado yaprağını karıştırıp çay gibi demleyelim. Şekersiz olarak içelim. Bu çay sayesinde her geçen gün göbeğinizde biriken yağların gözden kaybolduğuna şahitlik edeceksiniz. Günde mutlaka 1 adet yeşil elma tüketin. Etlerinizi ve et ürünlerinizi ızgara olarak hazırlayıp bol yeşil yapraklı salata ile tüketin. Her gün sadece kendinize ayıracağınız 20 dakika ile göbek yağlarından arınabileceksiniz. 20 dakikalık göbek egzersizi yağların kasa dönüşmesinde oldukça katkı sağlayacaktır. Ağır egzersiz programlarına dahil olmadan, aç kalarak yapılan diyetlere bel bağlamadan ve sabırlı olarak karın bölgenizi düzleştirebileceksiniz. Karın kaslarını saklandıkları yerden siz de açığa çıkarabilirsiniz. Genellikle masa başında çalışan kişilerin ortak sorunu olan göbek yağları, hayatınızın odak noktası haline gelmesin. Çikolata, yağlı yiyecekler, asitli içecekler, hazır gıdaları kesinlikle hayatınızdan çıkarmalısınız. Çok daha sağlıklı besinleri tüketerek, karın kaslarınızın ortaya çıkmasını ve yağlarınızın hızlıca yanmasını sağlayabilirsiniz.

Göbek Eritme

Zayıflatıcı çayınızı her gün düzenli olarak mutlaka taze hazırlayıp tüketmelisiniz. Sabahları erken uyanmaya özen gösterin ve metabolizmanızı harekete geçirin. Sağlıklı ve sorunsuz bir süreç için biraz sabırlı olmalısınız. Üstelik bütün bunlar bir bütün olarak uygulandığı zaman, size düz bir karın olarak geri dönecektir. Sadece diyet yaparak göbek yağlarınızdan kurtulmayı hedefliyorsanız, sarkmaları da göze alacaksınız demektir. Çünkü karın kaslarınızı harekete geçirmeden yağlarınızdan kurtulmak görünüm olarak canınızı sıkabilecektir. Özellikle aşırı yağlı ve doğum sonrası alınan yağların kasa dönmesi için hareket şarttır. Göbek ve bel bölgesinde biriken yağları yakmak zor olsa da imkansız değildir. Fakat kadın veya erkek için en çok sorun haline gelen bölgelerden biridir. Göbek yağlarını eriten çaylardan bir diğeri ise 2 çay kaşığı papatya, 2 çay kaşığı ada çayı, 1 çay kaşığı rezene, 1 çay kaşığı anason, 1 çay kaşığı meyan kökü ve 400 litre suyla hazırlanmalıdır. Kaynatılmış suyun içine malzemeleri ekleyip 5 dakika demleyin. Yağlarınızı yakarken rahatlatıcı etkisiyle strese bağlı oluşan sıkıntılarınızı yok eder. Sindirim sistemini düzenler ve kabızlık sorununu ortadan kaldırır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git