Anasayfa » Moda » Giyim Hileleri

Giyim Hileleri

Giyim hilelerini kullanarak harikalar yaratmanız mümkün. Birçok kadın vücudunun kusurlarını kafasına takıyor. Ve giyim konusunda ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Ama bu konunun çok basit çözümleri var. Bu çözümleri kullanıp, doğru giyinerek şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Daha güzel, zarif ve çekici görünmeniz için size birkaç giyim hilemiz var.

Göğsünüzün küçüklüğünden şikayetçi iseniz, silikonlu bir sütyen kullanın. Ya da göğüsleriniz büyük ise, onları toparlayıcı ve kupları geniş bir sütyen tercih edin. Bacaklarınız ve basenleriniz genişse, bacaklarınızı toparlayıcı çoraplar giyin. Üstelik bu çorapların yaz aylarında kullanmak için tasarlanan modelleri de var. Poponuzun büyüklüğü sizi rahatsız ediyorsa; geniş basenli kadınlar için toplayıcı sıklaştırıcı likralı çoraplar, dar basenliler için silikonlu korseler sizin için ideal olacaktır. Kenarları takviyeli bu korseler, kalçayı geniş ve şekilli gösterdiği gibi, kalçanızı da forma sokacaktır. Göbeğiniz veya karnınızın olması bir problem değil artık. Bele kadar yüksek çamaşır külotlar kullanabilirsiniz. Bu çamaşırlar sert ve toplayıcı özelliğiyle fazlalıklarınızı kapatmanıza yardımcı olacaktır.

Giyim

Eğer fazla kilolara sahipseniz, koyu ve pastel renkleri tercih edebilirsiniz. Tabi bu baştan aşağı koyu renklerle giyinin demek olmuyor. Sadece fazlalığınız olduğu bölgelerinize koyu renkleri denk getirirseniz, kilo olmayan bölgelerinizde de açık renkleri kullanabilirsiniz. Göğüsleriniz büyükse, göğüs altınıza dikkat çekecek parlak detaylı kıyafetlerden kaçının. Dikine çizgili kıyafetlerden uzak durun. Çünkü bu tür desenlere sahip kıyafetler sizi daha kilolu gösterecektir. Boyunuz kısa ise ve fazla kilonuz yoksa dikine çizgili kıyafetleri tercih ederek boyunuzu daha uzun gösterebilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git