Anasayfa » Moda » Gelin İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelin İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hep gelinlik hayali kurdunuz, belki yıllarda trendleri takip ettiniz, aklınızda modeller tasarladınız, eklediniz çıkardınız ve sonunda gelinliğinizi seçtiniz. Gelinlik her genç kızın en büyük hayali denebilir, elbette düğün de en özel günlerden biri. Hayatınızı mutlu olacağınız insanla birleştiriyor iken çok güzel bir gelin olmayı kim istemez ki! Ancak güzel bir gelin olmak için gelinlik seçimi yetmiyor. Özenle üstünde durulması ve mutlaka doğru seçim yapılması gereken konulardan biri de gelinlikle birlikte kullanacağınız iç çamaşırınız.

Öncelikle mutlaka iç çamaşırlarınızı seçerken gelinliğin modeline uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Gelinliğin modelini gösterecek olan en önemli faktörün iç çamaşırı olduğunu unutmamak gerek. Derin göğüs dekolteli bir gelinlik seçtiyseniz silikon sütyenlere yönelmenizi tavsiye ederiz. Ancak silikon sütyenlerin bir alternatifi de son zamanlarda oldukça rağbet gören, kimi zaman gelinliğin içine tutturulan dikme sütyenler.

Gelin İç Çamaşırı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çamaşır seçerken atlanmaması gereken noktalardan biri de renk seçimi. Öncelikle iç çamaşırı, bunun için ideal renk olarak akıllara ilk gelen renk, ten rengi olsa da aslında ten renginin yanlış bir tercih olabileceğini hatırlatmak gerek. Çünkü gecenin sonunda gelinliğinizi çıkardığınızda ten rengi bir gelinlik istediğiniz seksilikten uzak ve daha orta yaşa uygun bir görüntüye neden olabilir. Şayet gelinliği çıkardığınızda seksi bir görünüm elde etmek istiyorsanız ve özellikle jartiyer gibi bir aksesuar kullanımına gidecekseniz sizin için beyaz çamaşır doğru tercih. Ayrıca dikişsiz çamaşır seçmenizi ve saten yada ipek gibi şık kumaşlara yönelmenizi de tavsiye ederiz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git