Anasayfa » Facebook » Facebook Kim Silmiş

Facebook Kim Silmiş

Facebook bu zamana kadar bizi kimlerin arkadaşlıktan çıkardığını/sildiğini görmemize izin vermedi. Bizlerde facebook arkadaş listemizde ki hareketlenmeleri hep merak ettik. Kim eklendi, kim sildi acaba diye içimize kuşku düşüyordu. Ama artık bu kuşkuya gerek kalmayacak. Bilgisayarınıza kuracağınız ufak bir uygulama sayesinde bizi Facebook Arkadaş Listesinden Kim Silmiş diye görebiliyoruz.

Bilgisayarınıza kuracağınız bu ufak uygulama sayesinde bütün tarayıcılardan ortak olarak; sizleri kimin sildiğini, kimlerin profilini kapattığını ve ek olarak arkadaşlık isteklerinizi de buradan kontrol edebiliyorsunuz. Şimdi aşağıda yer alan adımları sırasıyla takip edin ve artık sizleri Facebook’ta kimler silmiş merak etmeyin.. :)

Lütfen adımları sırasıyla uygulayın ve dikkatlice inceleyin.

1-) Unfriend Finder uygulamasını, Userscripts.Org adresi üzerinden indirelim. Google Chrome kullanıcıları siteye girdiklerinde sağ üst köşede “Install” butonunu görecekler. Buraya tıklayın ardından tarayıcınızın alt tarafında bu uygulamayı yükleyip/yüklememek istediğinizi soracaktır. Burada “Evet / Devam Et” diyerek uygulamayı indirip tarayıcımıza kuralım.

facebook-kim-silmis-1

2-) Şimdi facebook’a girelim ve yeni gelen özelliğimizi kontrol edelim. Facebook’a giriş yaptığımızda sağ üst köşede ve sol tarafta “Sık Kullanılanlar” kısmında ki listede ” Silenler ” sekmesi göreceğiz. Buraya bizi birileri listesinden sildiği zaman bildirim gelecek. Burada bizi silenleri gördüğümüz gibi arkadaşlık isteği gönderdiğimiz insanlarında kabul edip, etmediklerini takip edebileceğiz.

facebook-kim-silmis

“Bekleyen İstekler” sekmesinde birini eklediğimizde, bizi kabul edip etmediğini görebiliyoruz.

facebook-kim-silmis-2

Böylece bundan sonra sizi facebook’ta kim silmiş görebiliyorsunuz. Bu anlatım için bir teşekkürü çok görmeyiniz. :)

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git