Anasayfa » Moda » Erkekleri Etkileyen Kıyafetler

Erkekleri Etkileyen Kıyafetler

Hoşlandığınız erkeği karakterinizin yanı sıra görünümünüzle de etkilemek ve onun aklında kalmak istiyorsanız öncelikle bilmeniz gereken dekoltenin tek çözüm olmadığı. Bir erkekle buluşacağınız zaman dilimine uygun, etkileyici kıyafetleri sizler için derledik:

Yorucu bir iş gününün ardından ilk randevunuza çıkacaksanız dert etmenize gerek yok. Çünkü her erkek dar bir etek ve yüksek topuklu ayakkabı kombinini sever. Ancak kombinin bir adım ötesine geçebilecek olan, dar bir pantolon ile topuklu botlar. Eğer tercihinizi pantolon ve bot kombininden yana kullanırsanız, rahat ve hayattan kolayca zevk almayı bilen, keyifli bir kadın için doğru imajı seçmiş olursunuz.

Eğer daha spor olma imkanınız varsa size deri ceket, bir çift siyah bot, fit görünümlü bir pantolon (jean de olabilir), casual bir tişört öneririz. Böylece basit bir kombinle bile ne kadar şık olduğunuzu ve kendinize duyduğunuz özgüveni sergilemiş olursunuz.

Erkekleri Etkileyen Kıyafetler

Eğer şıklığı ve sporluğu bir araya getirmek istiyorsanız, elbise ve spor ayakkabı kombinini sizlere öneririz. Böylece her yere uyum sağlayabilecek bir kadın görünümü verirken aynı zamanda “kendini kolay kabullendiriyor” düşüncesini de hoşlandığınız erkeğin aklına kazıyabilirsiniz. Ayrıca hoşlandığınız erkek sporla ilgileniyorsa, bu sizin favori kombininiz.

Klasiklerin kadınıysanız ve iddianızı ortaya koymak niyetindeyseniz, siyah, dar ve mini bir elbisenin içinde asla kötü görünemeyeceğiniz belirtmekte fayda var. Eğer hoşlandığınız adam da şık giyinmeyi ve eğlenmeyi seviyorsa, bu giysi onunla uyumlu görünmenizi de sağlayacak.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git