Anasayfa » Moda » Erkek Arkadaşınızın Şık Bir Tarzı Olsun İster misiniz?

Erkek Arkadaşınızın Şık Bir Tarzı Olsun İster misiniz?

Kadınların modaya ne kadar önem verdiği malum. Hatta sadece kendi kıyafetlerine değil, partnerlerinin de tarzlarına dikkat kesiliyorlar. Eğer siz de partnerinizin tarzından memnun değilseniz ve onunla alışverişe çıkma düşüncesindeyseniz, size işinize yarayacak birkaç önerimiz var.

Erkek arkadaşınıza takım elbise almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta var. Eğer kaliteli bir sonuca ulaşmak istiyorsanız, bir terzi ile çalışmanız bizim size tavsiyemiz. Çünkü takım elbiseler hemen hemen aynı formlarda üretiliyor. Dolayısıyla erkek arkadaşınızın vücuduna uygun bir takım elbise bulmanız zor olabilir. Partnerinizin prova odasına, uygun yaka yüksekliği ve kol uzunluğuna sahip bir gömlek ve ortalama topuğa sahip bir ayakkabıyla girmesine dikkat edin.

Erkek Tarz Giyim

Hazır giyim ürünü bir takım elbise deniyorsanız cüzdan, anahtarlık, cep telefonu gibi sürekli yanınızda taşıdığınız aksesuarlarınızı, her zaman taşıdığınız yerlere koyarak takımınızı denemeniz faydalı olacaktır. Takım elbisenizin görünüşünü bozacak herhangi bir etkinin önüne, cekette yapılacak küçük bir değişiklikle geçme şansınız varken, üzerinizde kocaman bir şişkinlikle dolaşmanız saçma olacaktır. Ceketin partnerinizin üzerinden ayrı durmamasına dikkat edin. Yakanın klapa ile birleştiği yerde bombeler oluşması hoş bir görüntü yaratmaz.

Ceket beli için en doğru ölçü, ceketin üzerinde kırışıklıkların oluşmamasıdır. Arka yırtmaçların mutlaka düzgün durmasına ve açma yapmamasına özen gösterin. Pantolonun ise, kalçaya düzgünce oturması en önemli nokta. Pantolonun ağının gereğinden fazla sarmamasına dikkat edersiniz çok şık bir partnere sahip olabilir ve tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git