Anasayfa » Moda » Dekolte Giymenin Püf Noktaları

Dekolte Giymenin Püf Noktaları

Dekolte giymek çoğu kadının hayali. Ama maalesef doğru kullanılmayan dekolteler, çok kötü sonuçlar doğurabiliyor. Dekolteyi doğru kullanıp, güzel bir görüntü yakalamak istiyorsanız öncelikle vücudunuzu tanımalısınız. Çünkü dekoltede en önemli nokta, dekolteyi vücudunuzun doğru bölgesinde kullanabilmek.

Eğer göğüs dekoltesi tercih ediyorsanız, bazı noktalara dikkat etmelisiniz. Göğüs dekoltesi için biraz da olsa dolgunluk gerektirdiğini aklınızda çıkarmayın. Bu nedenle vücudumuzun hangi bölümünü ön plana çıkaracağımızı biraz daha dikkatli seçmelisiniz. Çünkü dekolteler her zaman seksi görünmüyor maalesef, bazen çok basit bir görüntüler de oluşturabiliyor. Geniş omuzlara sahipseniz, göğüs formunuz ne kadar güzel olursa olsun bacak, sırt ya da omuz dekoltesine yönelmelisiniz. Çünkü omuz çizgisi özellikle göğüs dekoltesi için anahtar kelimedir. Çok büyük göğüslere sahipseniz, göğüs dekoltesinden kaçınmalısınız.

Dekolte

Göğüs, sırt ya da omuz dekoltesi sizin tarzınıza uygun değilse, muhakkak bacak dekoltesi denemelisiniz. Çünkü bacak dekolteleri riski en az dekolte çeşididir. Üstelik son yıllarda her türlü vücut formuna uygun bacak dekolteleri tasarlanıyor. Bu sebeple kendi vücudunuza uygun bir bacak dekoltesi yaratabilirsiniz.

Eğer bölgesel bir dekolte yerine, tüm vücudunuzu saran bir dekolte istiyorsanız, çok haklısınız. Çünkü genel silüetinizi ortaya çıkarmak, bölgesel dekolte kullanmanıza göre çok daha etkileyici bir görüntü yaratacaktır. Bunun için; uzun ve dar kollu bir gece elbisesi, vücudu sıkıca saran küçük siyah bir elbise ya da şirin straplez bir balo kıyafeti de dekoltenin çekiciliğini üzerinizde yaratacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git