Anasayfa » Moda » Büyük Beden Mayo Seçimi

Büyük Beden Mayo Seçimi

Büyük beden giyen bayanların kıyafetlerindeki çeşitliliğin ardından sahillerde de kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlayacak birbirinden şık alternatifler dünyaca tanınan markalar tarafından sunulmaya başlandı.

Büyük beden bayanların mayo seçimlerini özgürce yapma şansı tanıyan tasarımcılar moda trendlerini modellere muhteşem bir şekilde yansıtmayı başarmışlar. Mayo ve bikini modasını yakından takip eden ve sahillerde güzel görünmek için hazırlık yapan bayanların vücut şekillerine uygun modelleri bulmakta hiç zorlanmayacaklarını düşünüyoruz. Mayo alırken elbette göze model ve desen olarak hitap etmesinin yanında unutulmaması gereken en önemli nokta vücudunuzu iyi tanıyarak seçim yapmanız olmalıdır. Mayonuzu denemeden asla satın almamanız ve her mayo firmasının bedenlerinin aynı kalıpta üretilmediğini de unutmamanız gerekmektedir.

Mayo alırken kumaş kalitesi de en az tasarım kadar önemli olmakla birlikte ince astarsız kumaşlarla hazırlanan ürünler deformasyon, sarkma ve teninizin belli olması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Büyük beden giyinen bayanların bikini giyemezler diye bir kaide olmamasına rağmen burada da kusurlarını iyi analize etmenizin gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Doğru bikini seçimi sayesinde şık görünmeniz rahatlıkla mümkün olacaktır. Mayo büyük beden için en ideal seçim olmakla birlikte tek parça kullanımı sayesinde kusurlarınızı daha kolay kapatmanızı sağlamakla birlikte, vücudunuzu toplaması ve fiziğinizi daha orantılı bir görüntüye kavuşturması da size sunacağı avantajlar arasında yer almaktadır. Vücudunuzu iyi tanımanız sadece mayo seçiminizde değil tüm kıyafetlerinizi istediğiniz formda taşıyabilmeniz içinde çok önemlidir. Vücudunuzu tanımaya önce kusurlarınızı belirlemekle başlayabilirsiniz.

Büyük Beden Mayo

Göbeklerinden rahatsız olan bayanlara kuşaklı, kemerli, dikey çizgili veya göbek çevresinden drapeli mayoları seçimleri arasında yer vermelerini tavsiye ederiz. Küçük göğüslü bayanların mayo seçimlerinde göğüs bölümünde detaylandırılmış renk, işleme ve fırfır gibi dikkat çeken modeller sayesinde göğüslerinizin daha büyük görünmesini sağlayacaktır. Büyük göğüslü bayanlar için doğru mayo seçimi derin V yakalı, kalın askılı sporcu mayolarını kullanmak olacak ve bu modellerle göğüslerinizin daha ufak görünmesi sağlanacaktır. Vücudunuzda basen büyüklüğünden şikayetçiyseniz etekli mayolar kurtarıcınız olacaktır ama dikkat etmeniz gereken nokta kloş modellerden uzak durmanız ve  daha dar etek modellerini tercih etmeniz olacaktır. Kısa bacaklarınızı uzun göstermek için ise kenarları oyuk mayoları seçmeniz önerilmektedir. Büyük beden mayolarda renk tavsiyemiz koyu siyah, lacivert, mavi, kahverengi, mor renklerin yanında karıştırılmış ve bu sezonun desenleriyle bezenmiş mayoları tercih etmeniz olacaktır. Bu yılın trend desenleri arasında yer alan leoparlar, çiçekler, çizgiler ve puantiyeler sizlerin kumsalda güzelliğinizle dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git