Anasayfa » Güzellik » Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği

Ahmet Maranki kozmik beden temizliği konusunda elinin değdiği herkese yardımcı olmaya çalışmaktadır. Kozmik beden temizliği arınma, detoks, sadeleşme, toksinlerden ve atıklardan kurtulma olarak da adlandırılırlar. Mart, Nisan, Mayıs aylarında yapılmaktadır. İlkbahar ve Sonbahar da yapılan kozmik beden temizliği senede 2 defa uygulanmaktadır. Evinizde toksinlerinizden kolaylıkla arınabilirsiniz. Özellikle kış aylarının soğuk, yaz aylarının sıcak günlerinde her çeşit yiyeceği, besin grubunu, ağır hayvansal gıdaları yiyor ve midemizi yoruyoruz. Bedensel ve ruhsal arınma süreci sadece 7 gündür. Bu süreçte vücudunuzu zararlı toksinlerden arındıracak, kendinizi yeniden doğmuş hissedeceksiniz. Bahar temizliği her şey için geçerliyken, oldukça önemli olan bedeniniz ve ruhunuz için de gereklidir. Kalın bağırsak, dalak, safra kesesi, akciğer, pankreas ve tüm vücut için geçerli olan temizlenme kürü uygulanmaktadır. Vücudumuz içten kirlendiği kadar, dış faktörlerden kaynaklanan kirlenmelere de maruz kalmaktadır. Şifalı kozmik beden temizleme kürü sayesinde, yaşam kalitenizi büyük ölçüde artırmış olacaksınız. Yaz ve kış mevsimini daha sağlıklı geçirmek için, arınma detoksunu uygulamanızda büyük fayda olacaktır. Oluşabilecek bir çok hastalığı önleyici için, beden temizliği arınma programını uygulamanız gerekmektedir. Hastalıkların kol gezdiği, özel bahar aylarında yakınmaları arttığı dönemsel dönüşümlerde kozmik beden kürü sağlığınızı doğru oranda destekleyecektir. Kozmik açıdan ay ve güneşin çekim kuvvetlerinden faydalanmak gerekmektedir.

Vücudunuzda bulunan parazit, taş, kum ve çeşitli maddelerden arınma şansı bulmuş olacaksınız. Yaşam standartlarınız da büyük ölçüde artış yaşayacak, kendi iç dünyanıza olumlu bir bakış açısı yaratmış olacaksınız. Diyabet, kanser ve bir çok ciddi rahatsızlığa karşı koruyucu önlem almış olacaksınız. Kozmik beden temizliği için 7 gün boyunca yemeniz ve yememeniz gereken besinler bulunmaktadır. Sabah lahana, havuç, yeşil elma, kırmızı pancar, mevsimine göre ıspanak, maydanozun suları sıkılıp içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı eklenir. Hazırlanan karışımdan sabahları 2 bardak içilir. Her gün taze olarak hazırlanalı ve tüketilmelidir. Öğlen mevsim meyvelerini 5 dakika haşlayıp suyunu içelim. Akşam sadece salata ve çorba dışında hiçbir şey yenmeyecektir. Bu şekilde 7 gün devam edilen kozmik beden temizliğinin son gecesi, akşam yemeği yerine yarım su bardağı limon suyu ve yarım su bardağı zeytinyağı yudumlanarak içilecektir. İçinizde var olan toksinlerin atılmasında adeta öncü olan bu karışım, bağırsak temizlenmesine faydalı olacaktır. Bu kürü uygularken kesinlikle yenmemesi ve içilmemesi gereken besinler bulunmaktadır. Bunlar hayvansal gıdalar, ekmek, et, süt, yumurta, peynir, konsantre gıdalar, asitli içecekler, şeker, siyah çay ve kahvedir. Bedeninizin ve ruhunuzun doğru arınması için kozmik beden kürü, arındırmak için yardımcıdır. Ayrıca gençlik iksiri olan arınma detoksu sayesinde kendinizi 10 yaş gençleşmiş hissedeceksiniz. Yeniden doğmak, diriliş programında Kışa ve Yaza sağlıklı girme fırsatı bulmuş olacaksınız. Ruhsal ve bedensel arınmak için, kendinizi yeniden yapılandırmak için ve rahatsızlıklarınızdan kurtulmak için kendinize büyük enerji kaynağı sağlamış olacaksınız.

Kozmik Beden Temizliği

Tüm Dünya’ da yaygın olarak arınmak için uygulanan programlar sayesinde kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Ahmet Maranki’ ye göre bedenden suların çekildiği gergin günlerden kurtulmak için, kozmik beden ve ruhsal temizlenme gerginliğinizi yok edecektir. Bilimsel olarak kanıtlanmış olan kozmik temizlik, sağlıklı yaşamanızı kolaylaştıracaktır. Harika meyve ve sebzelerden oluşan detoks kürüyle kendinizi harika hissedeceksiniz. Sabah sebzelerinize ek olarak kereviz, lahana, brokoli eklenebilir. Yenmemesi gereken gıdaları kesinlikle yemiyor, daha mülayim gıdalarla bedeninizi destekliyorsunuz. Yeşil çayı tercih ederek istediğiniz kadar sebzeler, meyveler ve yeşil çaydan faydalanabilirsiniz. Tere, roka, ıspanak ve diğer sebzelerin suyunu içip, salatasını tüketiyorsunuz. Ölçümüz sadece hepsinden 1 avuç olmalıdır. Zeytinyağı ve limon karışımını içebilirseniz her gece hazırlayıp içebilirsiniz. Daha sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmuş olacaksınız. İhtiyacınız olan tüm mineraller vücudunuza almış olacaksınız. Saçlarınız, cildiniz ve tüm vücudunuza katkılarınız detoksunuzun faydasını gösterecektir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git