Anasayfa » Moda » Abiye Modasıyla Büyülü Geceler

Abiye Modasıyla Büyülü Geceler

Abiyeler kadınların daha çok özel günlerinde tercih ettiği şık, gösterişli ve göz kamaştırıcı kıyafetlerdir. Görüntüsünde şıklığı, abartıyı, ışıltıyı, özeni ve gösterişi bir arada barındırabilen özel ve önemli tasarımlardır. O güne, ortama ve çevredekilere karşı ne kadar önem duyduğunuzu hissettirir abiyeler. Kadının güzelliğini doğallıktan kurtararak şekillendiren, özelleştiren, güzelleştiren ve gözler önüne seren bir ışıktır adeta.

Abiye modası; geçmişten günümüze hep var olan doğasında süslü aksesuarları abartılı, tasarımları, dekolteleri cesurca kullana bilen çok çeşitli seçenekleri ve tasarımları olan eğlenceli ve çekici bir dünyadır. Abiye modası büyüsünü ve beğenisini hiç kaybetmeden her dönemde ilgi çekici kalmayı başarmıştır. Değişen tek özelliği yalnız yaz gecelerinde kullanılırken alanını genişleterek 4 mevsime hitap eden bir hal almasıdır. 2012-2013 abiye modasına bir göz attığınızda saten ve ipekli kumaşların yerine daha hafif uçuşan tüllerin, güpür dantellerin hakimiyet kurduğunu görüyoruz. Renkler daha canlı. Zıt renklerin kombin edildiği ışıltı, parıltı ve cesur dekoltelerinde yer aldığı büyülü bir dünya gibi. Tesettür abiyelerde de durum aynı. Gayet iddialı ve nostaljik olanlar en çok tercih edilenler.

Abiye Modasıyla Büyülü Geceler

Her kadın gündelik hayatından, sadeliğinden sıradanlığından zaman zaman uzaklaşarak sakladığı tüm güzelliği ortaya çıkaran ve onu farklı kılan bir ana yaşamak ister. Ancak doğru olan gördüğü tüm güzelliği beğenerek seçmek değil. Fiziğinin en güzel yanlarını ortaya çıkaran, kusurlarını kapatan, göz ve ten rengine uyumlu olanı seçmek deneyerek ve önce kendi beğenerek size yakışanı bulmaktır. Eğer gerçekten size yakışanı bulursanız emin olun ki kendinizi sadelikten, sıradanlıktan uzaklaşmış farklı ve özel hissedersiniz. Herkes için SIRADAN GECELERİ yalnız sizi özel hissettirecek BÜYÜLÜ GECELERE dönüştürebilirsiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git