Anasayfa » Moda » 2013 Yelek Modelleri

2013 Yelek Modelleri

Gömlek ve sade badilerin üzerine çok sık tercih edilen bayan yelek tasarımları 2013 yılı markaların koleksiyonlarında renkli butiklerle dikkatleri çekiyor. Fakat bu modellerle kombine oluşturacak koleksiyonları seçmekte bayanlar epeyce zorlanacak. Bayanlar için çoğunlukla sorun oluşturan detayda bu oluyor zaten. Aslında bir kısım küçük pürüzlerle en ideal bayan yelek tasarımlarını seçebilirsiniz. İlk olarak özetle ünlü markaların koleksiyonlarına bir göz atalım. Marka reyonları bu modeller ile bayanların alışveriş merakını iyice tetikliyor.

Bershka, Defacto, Adil Işık, Lc Waikiki, Pull and Bear markalarının 2013 yılı sezonunda özel olarak tasarladığı bayan yelek modelleri kalıp işçilik ve kumaşlarının kalitesiyle son derece şık görünüyor. Ünlü markaların vitrinlerinde o kadar çok farklı ve albenisi olan model var ki, hepsini gardırobunuza eklemek ve sahip olmak isteyebilirsiniz. Böyle bir olasılık mümkün olmasa bile her bayanın hayalinde böyle bir düşünce mutlaka oluşacaktır. 2013 sezonu bayan yelek tasarımları arasından kendi fiziğinize ve tarzınıza uygun olabilecek şık tasarımları seçebileceksiniz. Önemli olan ayrıntı, gardırobunuzda bulunan kıyafet modellerinizle uyum sağlayacak tasarımlara yoğunlaşmaktan geçiyor.

2013 Yelek Modelleri

Alışverişe çıkmadan önce mutlaka kıyafet dolabınızı gözden geçirmeli ve neye ihtiyacınız var onu tespit etmelisiniz. En çok giydiğiniz bluz, gömlek ve tişört modellerini bir kenara ayırın. Elinizde olan kıyafetleri değerlendirerek renk renk hoş kombinler çıkarabilirsiniz. Yeni sezon kış trendinde yelek modelleri daha çok mont modellerine yönelik tasarlanmış. Bayan yelek mont modellerinde genellikle kürklü beyaz tasarımların hakim olduğunu görüyoruz. Kıyafet dolabınızda bulunan gömlek ve tişörtlerinizin renklerine göre bu tasarımlardan hoş kombineler oluşturulabilir. Örneğin kırmızı renkli bir gömleğiniz var ve dolabınızda kullanılmadan öylece duruyor. Bu gömleğin üzerine yeni sezon bayan yelek modelleri arasından siyah ve kot renginde olan modelleri seçebilirsiniz ya da sade ve düz renklerde oluşturulan modellerden tercihinizi yapabilirsiniz. Dolabınızda bulunan mavi desenlerle oluşturulan mavi tonlarında bir bluzunuz var. Bunun üzerine mont yelek tasarımları arasından lacivert ya da siyah renkli modelleri tercih edebilirsiniz. Şık bir kombin oluşturmak tamamen sizin elinizde olan bir durum.

2013 sezonu yelek tasarımlarını incelediğiniz zaman, aklınız farklı ve cazip modeller karşısında karışabilir. Özellikle  kendi tarzınıza yönelerek, ihtiyacınız olan modelleri  seçmelisiniz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git