Anasayfa » Moda » 2013 Sokak Modası

2013 Sokak Modası

Sokakta güzel görünmek, gerek erkeklerin gerekse bayanların bir numaralı isteği. Her ne kadar çeşitli alanlarda moda haftaları trendleri belirlese de, sokak bu konuda çok daha özgür ve kestirilemez. Yine de, bu yılın bazı öne çıkan trendleri elbette ki var. Kıyafetlere şöyle bir bakınca, seksapeli öne çıkaran kesimlerin bir hayli popüler olduğu göze çarpıyor. Artık şehirli olan ve erkekler gibi kendi ayakları üstünde durabilen kadınların tarzını ve yaşama bakış tarzını kıyafetlerinden yakalamak mümkün.

Hem yaz hem de kış sezonu için canlı renklerin göz önüne çıktığı 2013 yılı sokak modasında siyahlar ve beyazlar kadar maviler sarılar, kırmızılar, yeşiller, turuncular gibi gökkuşağı renkleri ve canlı, hareketli renkler göze çarpıyor. Kış modasında hem bayanların hem de erkeklerin kadife pantolonlar, kanvaslar ve tabi ki kotları tercih ettikleri görülüyor. Kumaşı esnek, kendisi dar modeller daha çok tercih edilirken desenli taytlar da zaman zaman göze çarpıyor. Spor modeller ve daha rahat olan esnek ürünler de bu yıl, rahatlığından taviz vermek istemeyenler için raflarda ve kataloglarda yerini alıyor. Ayrıca her zaman talep gören ekoseler, süslenerek bir kez daha ortaya çıkıyorlar. Belden oturtmalı tunikler bayanlar arasında yine oldukça popüler ve şık modeller sayesinde hem göz alıcı hem de rahat olarak kullanılabiliyorlar.  Erkekler ise tunikleri olmasa da hırkalarını tişörtleri ve gömlekleriyle kombine ederek tarzlarını ortaya çıkartabilirler.

2013 Sokak Modası

Suni kürkle kaplı botlar ve yakası ya da tamamı suni kürkle kaplı hırkalar ve montlar bayanlar arasında oldukça popüler. Gerçek kürkü elde etmesi her ne kadar zalimce ve pahalı da olsa, suni kürklerle bu şıklığı hiçbir canlıya zarar vermeden yaşamak mümkündür.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git