Anasayfa » Moda » 2013 Simli Abiye Elbise Modelleri

2013 Simli Abiye Elbise Modelleri

Tasarımcılar modanın gelişmesiyle birlikte abiye elbiselerde kullanılan kumaş ve model çeşitliliğini arttırarak bayanların arayışlarına cevap vermeye çalışmaktadırlar.

2013 İlkbahar yaz sezonuna özel olarak hazırlanan abiye elbise çeşitlerindeki yeni tasarımlarla gecelere yeni bir soluk gelecektir. Davetlerin, düğün, nişan gibi organizasyonların vazgeçilmez kıyafetlerinden olan abiye elbiseler her tarz bayana hitap edecek şekilde alternatiflerle bu sezon sizlere sunulmaktadır. Abartılı modellerin yanında sadelikleriyle de dikkat çeken gece kıyafetleri bayanların güzelliklerini ortaya koymalarının yanında şıklıklarını sağlayacaktır.

Bu sezon abiye elbise tasarımlarında simli kumaşlar kullanılarak gece kıyafetlerinin ışıltısı ve asaletleriyle birleşen bayanların girdikleri ortamlarda herkesi büyülemesi mümkün olacaktır. Dikkat çekmeyi ve şık olmayı istiyorsanız mutlaka simli abiye elbiseleri tercih etmelisiniz. Geçen yıl oldukça moda olan ve hanımlar tarafından sevilerek kullanılan simler, pullar ve payetler hızını kesmeden bu yılda seyrine devam ediyor. Ünlülerin de abiye kıyafet seçimlerinde yer alan simli abiyeler artık bayanlar tarafından beğenilir ve giyilir oldu. Ünlüler; simli elbise giydiklerinde aksesuar, saç ve makyajda genelde tercihlerini sadelikten yana kullanıyorlar buda simlerle zaten hareketlenmiş olan elbiselerin göz doldurmasını sağlıyor. Siz de düğün, nişan, mezuniyet gibi özel davetlerde simli elbiseler kullanarak ilgi odağı haline gelebilirsiniz.

2013 Simli Abiye Elbise Modelleri

Simli elbiseleri her bayan sevmeyebilir genelde gösterişli bayanların tercih ettiği simli abiyeler aynı zamanda bu bayanların ışıl ışıl parlamalarına yardımcı olmaktadır. Bu ışıltı ile bütün gözler sizin üzerinizde olacak ve ilgi odağı haline geleceksiniz. Simli abiye elbise modelleri daha çok genç bayanların gece elbiselerinde tercih edilmesinin yanında fiziğine güvenen ve aynı zamanda uzun bacaklara ve ince bir bele sahip olan bayanlar için uzun elbiseler en uygun seçim olacaktır. Kısa boylu bayanların platform ayakkabılarla giyeceği şık simli abiye elbise modelleriyle göz doldurabilirsiniz.

2013 yılında simli gece kıyafetlerinde moda modeller arasında dikkati balık etek elbiseler, dar mini elbiseler, uzun kuyruklu elbiseler, staplez elbiseler, valonlu elbise modelleri dikkat çekmektedir. Simlere çok yakışan renkler bu yıl dore, lame, siyah, beyaz, mavi, lila, fuşya olarak bayanlar tarafından tercih edilirken girdiğiniz ortamlarda ışıltı saçmak istiyorsanız 2013 simli abiye elbiselerden bir tane edinmenizi tavsiye ederiz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git