Anasayfa » Moda » 2013 Saç Modası

2013 Saç Modası

2013 Saç modasını incelediğimizde genel olarak doğal dalgaların, topuzların, örgülerin yaygın olduğunu görüyoruz. Dalgalı saçlarda gösterişten uzak fakat kendini belli eden bir tarz elde edilecek. Yani kabarık saçların yerini dalgalar alacak. Düz saçlarda eskisi kadar olmasa da görmeye devam edeceğimiz saç modelleri arasında. Arkası kısa önü uzun modelleri de 2013′de de göreceğiz.

Örgüler 2013 saç modasında önemli bir yere sahip. Mısır örgüler, balıksırtı örgüler, örgü dalgalar, tek taraflı örgüler gibi bambaşka tarzlarda olan bu saç modelleri, size bambaşka bir hava katacak! Marjinal topuzlarda 2013′de en öne çıkan modeller arasında. Fiyonk topuzlar, başın tam üzerinde, yüksek topuzlar, örgü topuzlar, sımsıkı veya doğal, salaş topuzlar trendler arasında. Atkuyruğu da özellikle abiye tarzı kıyafetlerinizde sizin için şık bir kurtarıcı olacak.

2013 Saç Modası

2013 saç modasında; saç renklerine baktığımızda balköpüğü, altın kahve, ballı bisküvi, kahverengi gibi renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Ayrıca neon renkler de – pembe, turuncu, yeşil, mavi, mor, gri gibi renkler- çok moda olacak. Ombre saç modeli de 2013 saç modasında çok göreceğimiz doğal görünüm taşıyan saç modelleri arasında. Ombre saç modeli kuaför eli değmeden hazırlanmış doğal dalgalara deniyor; fakat tek farkı fazlaca dip boyası gelmiş açık tonda saç modeli gibi duruyor. Sarı bal kül rengi ombrenin en bilinenleri ama kızıl tonlarda da görebiliyoruz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git