Anasayfa » Moda » 2013 Saat Modelleri

2013 Saat Modelleri

Saat seçimi her zaman kişinin özel kişisel tercihleri arasındadır. Kişi işi veya yaşantısı ile alakalı olarak farklı saat modelleri seçip kullanabilirler. Yani saat bulunduğu ortama göre değişim gösterebilir diyebiliriz. Modacılar tarafından daha çok podyumlarda aksesuar olarak kullanılan 2013 saat modelleri vardır. Her bir kıyafet ile farklı kombinler yapılabilir ve bu kombinleri en iyi şekilde tamamlayan kolumuza taktığımız saattir. Yani saat sadece zamanın göstergesi değil aynı zamanda tek bakışta bizleri anlatan bir aksesuar olarak modacılar tarafından tanımlanmaktadır. Bu sebeple 2013 yılının en iyi saat modellerini bu konuda titiz olan kişiler tarafından özellikle takip edilmektedir.

2013 Yılının Favori Saatleri

Gün geçtikçe ve zaman ilerledikçe aslında moda geriye doğru yol alıyor diyebiliriz. Özellikle saat sektöründe geçmişi yaşatma arzusu ve tutkusu 2013 yılında boy gösterdi diyebiliriz. Daha çok çalışan kesimin tercih ettiği saat modelleri geçmişi andıran ve klasik olarak adlandırdığımız saat modelleri sınıfına giriyor. Şüphesiz ki iş adamları ve biraz daha resmi çevre ile ilişkisi olan kişiler bu tercihler ile 2013’ün saat modellerini yönlendirmiş oluyorlar. Seneler geçse dahi bu klasik modası uzun bir süre değişmeyeceği modacılar tarafından dile getiriliyor. Satış hacimlerine ve büyük firmaların yaptığı reklamlara bakılırsa 2013 yılında en çok beğenilen saat markaları olarak, Diesel, Fossil, Guess ve Tommy Hilfiger sektörde adından söz ettiriyor.

2013 Saat Modelleri

2013 Yılının İlginç Saat Modelleri

2013’de damgasını vuran ve çıkış yakalayan Haldimann kol ve masa saatleri, zamanı göstermeyen saat olarak dikkat çekmekte. Odaklandığınızda ancak zamanı görebildiğiniz bu saatler 2013 saat modelleri arasında farklılık yaratıyor. Bunun yanı sıra markalar arasında fosil biraz daha klasik görüntüsünden kendisini aşarak farklı tasarımlar meydana getirerek 2013’de sektörde kendinden söz ettireceğinin sinyalini verdi.

2013 Yılında En Çok Satan Saat Modelleri

Bu yıl şu zamana kadar forumlar ve satış listelerine bakıldığında birçok büyük firmanın farklı modellerinin yarıştığını görüyoruz. Bunlardan özellikle bu sene Diesel ve Fossil farklı modelleri ile ön plana çıktı. Saat kullanıcıların daha çok genç olması sebebi  ile bu firmaların da genç kesime hitap etmesi bunda en büyük etmen olduğu modacılar tarafından dile getirilmekte. Özellikle Diesel  DZ7264 Erkek Kol Saati ve Fossil FME1122 Erkek Kol Saati şık görünümleri ile dikkat çekiyor.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git