Anasayfa » Güzellik » 2013 Ruj Renkleri

2013 Ruj Renkleri

Kadınlar için en az moda detayları kadar makyaj trendleri de önemli bir duruma geldi. Devasa kozmetik sektörünün içinde artık her renk far, oje, rimel ve ruja rastlamak olası. Ama doğru renk tercihi her konuda olduğu gibi rujda da çok önemli. Hele dudaklarınızın biçimine ve kıyafet kombininize uygun ruj seçmek için bir parça daha özen göstermek gerek. Çünkü doğru makyaj doğru ruj seçimiyle direkt alakalı.

Ruj, rengi ile makyajınızı tamamlayıp sizi şahane bir görüntüye ulaşmanızı sağlayabilir. Tabi eğer tüm makyajınızla uyumsuz bir ruj seçerseniz, yüzünüzde hoş bir sonuç oluşacağını söyleyemeyiz. Makyajda bütünlüğünü sağlamak adına doğru tonda ruj seçimi şart. 2013’ün trend ruj renkleri, doğru ruj seçimi konusunda da tüyo verir nitelikte.

Ruj seçerken ten ve saç renginizi kesinlikle dikkate almalısınız. Eğer renk uyumunu yakalayabilirseniz herkesin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Peki ya 2013 yılının ruj modasının öne çıkan trend rujları?

2013 Ruj Renkleri

2013’ün dikkat çeken ruj renkleri modası, çarpıcılıktan uzak ama varlığını kesinlikle belli eden renklerden oluşuyor. Doğal renklerin hakimiyetindeki 2013 ruj trendleri, gece kullanımına uygun kırmızıyı da bünyesinde barındırıyor. Ten renginin en tutulan renklerden olduğu, göze çarpmayan ama dudaklara bakımlı görüntüsünü veren bu yılın ruj modasının renkleri, bej, turuncu, gül kurusu, lila, pudra pembesi, ten rengi.

Özellikle kahverengi tonlara pek rastlanmayan 2013 ruj trendlerini göz önünde bulundurarak siz de makyajınızı doğru şekilde renklendirebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Etiketler:
Benzer konular

Yorumlar (1)

Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git