Anasayfa » Moda » 2013 Nevresim Takımı Modelleri

2013 Nevresim Takımı Modelleri

Kıyafet, ayakkabı, çanta, aksesuar derken en özel mekanlarımızın olan yatak odalarımızda kullandığımız nevresim takımı modelleri de kendi modasını yaratmaya başladı.

2013 Nevresim takımı modellerinde günlük kullanım için farklı renklerde ve desenlerde ürünler bizlere sunularak yatak odalarımızın özel görünmesi mümkün olmaktadır. Nevresim takımlarında kullanılan çiçek desen, geometrik desen ve renkli çizgili modeller sizlerin güzel rüyalar görmenize yardımcı olmaya çalışmaktadır. Nevresim takımlarında ağırlıklı olarak kullanılan kumaşlar arasında yer alan saten ve pamuklu kumaşlar kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Yılın renklilik akımına ayak uyduran nevresim takımlarında canlı renkler arasında pembe, sarı, lila, fuşya, mavi, yeşil, beyaz, krem ağırlıklı olarak tercih edilecektir.

2013 Nevresim Takımı Modelleri

Şık nevresim takımı almayı düşünüyorsanız size tavsiyemiz siyah beyaz ve krem altın renk kombinlerinden sizler için hazırlanan takımları tercih etmeniz olacaktır. Saten kumaşlarda kullanılan zebra ve leopar desenleri farklılık arayan bayanların nevresim takımı seçimlerinde yer alırken ev tekstil firmalarının kaliteli kumaşlarıyla 4 mevsim sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Çeyizlik nevresim takımlarında krem veya beyaz renk tercih edilmesinin yanında danteller detaylarla takımlarınızın çok şık görünmesi mümkün olmaktadır. Çeyizlik nevresim takımlarında daha çok kullanılan nakış işlemeleri süs yastıklarının üzerinde ve nevresimin ağız bandında kullanılarak takımlarınıza hareket getirmesi sağlanmıştır. Günlük nevresim takımı alırken dikkat etmeniz gereken nokta iplik sıklığının fazla olmasına önem vermeniz gerekmektedir.

Nevresim takımı fiyatları kullanılan iplik yoğunluğuna göre farklılık göstermekle birlikte günlük kullanım için satışa sunulan takımlar 40-100 lira arasında değişmektedir. Sizlere tavsiyemiz nevresim takımınızı bildiğiniz bir markanın ürünleri arasından seçmeniz ve pamuk ağırlıklı takımları tercih etmeniz olacaktır. Son yıllarda çok moda olan nakışlı nevresimlerde pullu ve pulsuz modelleri bulmanız mümkün olmaktadır. Günlük nevresim takımlarında 2 yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimden oluşan takımlarda tek kişilik, çift kişilik ve battal boylarda ürünler bulmanız mümkün olacaktır. Abiye nevresim takımlarda parçalara ilave olarak 2 adet süslü yastık fazla olarak paketlerde bulunmaktadır. Sizlere tavsiyemiz yatak ebadını aldıktan sonra alışverişe çıkmanız olacaktır. Nevresim takımlarınızın üzerlerinde bulunan yıkama talimatlarına göre hareket etmeniz ürünlerinizin uzun yıllar aynı görüntüsünde olmasını sağlayacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git