Anasayfa » Moda » 2013 Mayo ve Bikini Modası

2013 Mayo ve Bikini Modası

2013 yılında plajlardaki bayanlar şıklık yarışına girecekler! Bu yıl plajlara gidecek olan bayanların seçeneği oldukça fazla. Üstelik tüm seçenekler birbirinden şık, birbirinden güzel! Bir çok bayan eminiz ki seçeneklerin şıklığından dolayı planladığından fazla mayo veya bikini ile evine dönecek.
Bu yıl plajlarda kendini gösterecek olan renk beyaz. Beyazın masumiyeti ve yeri geldiğindeki seksapelitesi 2013 yılında plajları adeta kavuracak. Bu yıl bayanların bir diğer renk tercihi de mavi ve tonlarından yana olacak. Modacıların gözde rengi ise kesinlikle mavinin koyu tonları.Her ten tonuna kesinlikle çok yakışacak olan mavi, bu yılın modasını bilen bayanların plajlarda boy gösterecekleri renk olacak. Beyaz ve mavinin favoriliğinin yanında siyahın cazibesinin ve modasının asla geçmeyeceğini söylemeden edemeyeceğiz. Siyah bikini ve mayolar bayanlara gizemli ve seksi bir hava verdiği gibi, sadeliği de ön planda tutuyor.

2013 Mayo ve Bikini Modelleri

2013 yılı plaj modasında eskilere dönüşü de görüyoruz. Şöyle ki yüksek bel bikini altlarını bayanlar bu yıl daha çok tercih edecekler. Straplez bikini üstleriyle kombinelerini tamamlayacak olan bayanlar bu yılın modasını yakalamış olacaklar. Yılın modası mayolarda da straplez hakimiyetini görüyoruz. Aynı zamanda kalın askılı mayolarda göğüsten göbeğe kadar olan dekoltenin ipli ayrıntılarla süslenmiş halleri bayanlara çok yakışacak. Altı farklı üstü farklı renk bikiniler 2013 yılında da moda olma özelliğini kaybetmeyecek. Üstelik daha zıt renkler tercih edecek bayanlar bu yıl ve kesinlikle bu tezatlık çok dikkat çekecek. Bikinilerde göğüs bölgesindeki saçaklı,pullu,zincirli ayrıntılar bu yılın modası beyaz bikinilere hareket katacak.

Özetle bu yıl bayanların plaj için tercihleri oldukça bol ve hepsi birbirinden şık! Alışverişe çıkacak bayanların tercih konusunda çok zorlanacağından eminiz, kolay gelsin.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git