Anasayfa » Moda » 2013 Kuru Kafa Modası

2013 Kuru Kafa Modası

2013 yılında moda ikonları hepimizi heyecanlandıran görüntüleri vermeye başladılar. Bu yıl her şeyin dışında en çok gözümüze çarpan detay zımbalar olmuştu. Ancak günler geçtikçe ve ünlü firmalar koleksiyonlarını moda sevenlerle buluşturdukça asıl ayrıntıyı gözümüzden kaçırdığımızı fark ettik. Tabi ki, kuru kafa modasından bahsediyoruz.

Hepimizi gençlik yıllarında belli bir dönem kullandığı kuru kafa motifleri, bu yıl hemen hemen hepimizin üzerinde olacak. Kuru kafalar nedense çok kabul edilebilir bir desen olmamakla birlikte, bir çok marjinal grubun da simgesi halinde gelmişti. Tabi ki kuru kafaları sürekli kullanan bu sıra dışı gruplar, bu modaya ne der bilemiyoruz ancak; modayı yakından takip etmek istiyorsanız, bu detayı es geçmemeye dikkat edin.

2013 Kuru Kafa Modası

Bu yıl ünlü tasarımcılar öyle ürünler ortaya çıkartmış ki, kuru kafaları kullanırken hiç zahmete girmeyeceğiz gibi görünüyor. Siz de bu modayı ister çok küçük bir ayrıntı olarak çantanızın bir kenarında; ister de kazağınızın üzerine işlenmiş kocaman bir kuru kafayla takip edebilirsiniz. Üstelik de bu modayı yaşayabilmek için çok sert köşeleri olan bir tarzınızın olması gerekmiyor. Pembe fiyonklarla bezenmiş şirin kuru kafaları da tarzınıza uydurabilirsiniz. 2013 yılı çantalardan ayakkabılara, taytlardan hırkalara birçok üründe kullanıldığı için, kuru kafaların damga vuracağı bir sezon olacak gibi görünüyor. Ayrıca yine bu yılın modası olan zımba ve çivi detaylarıyla da büyük uyum yakalayan kuru kafaları kullanırken, asi bir şıklık yaratacağınızı da hatırlatalım.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git