Anasayfa » Moda » 2013 Kürk Modası

2013 Kürk Modası

Kürk eski çağların ilk modası olarak örtünmek için kullanılan avlanan hayvanların kürkünden yararlanılarak ortaya çıkmıştır.

Eski çağlardan beri süre gelen kürk her yıl modasını daha da arttırarak devam ettirmektedir. 2013 yılı kış sezonunda da kürk bayanlar tarafından fazlasıyla rağbet görmektedir. Bayanların genelde tercih ettikleri kürkler tasarımcıların ellerinde farklı detaylar kullanılarak hazırlanmakta ve kıyafet kombinlerini tamamlamaktadır. Kürk fiyatının yüksek olması nedeniyle geçmişten günümüze zenginliğin sembolü olarak gelmiştir.

Soğuk kış aylarını geçirdiğimiz şu günlerde bayanlar tarafında tercih edilen kürkleri kabanlar, eldivenler, ayakkabılar ve çantalarda da bu sezon görmek mümkün olmaktadır. 70’li yıllarda moda olan kabanların yakalarındaki kürk modası bu yılda kendini kabanlarda ve ceketlerde çıtçıt, kurdele gibi pratik aparatlarla göstermektedir. Geçen sene moda olan bayanların çok fazla rağbet gösterdikleri kürk yelekler bu sezon da renk ve modelleriyle bayanların günlük yaşamında şık görünmelerini mümkün kılmaktadır.

2013 Kürk Modası

Kürk yelekleri jean, tayt, bady, elbise ve tunikler ile kombinleyebilirsiniz. Kendini daha çok montlarla gösteren kürkler montlarda spor ve klasik olarak bayanların beğenisine sunulmuştur. Eğer çok üşüyorsanız yine size 70 yılların modası olan içi kürklü geniş yakalı spor montları tavsiye ederiz. Ayakkabılarda içi kürklü botlar bayanların en çok tercih ettikleri ayakkabılar arasında yer alıyor.

Kürk modası, modasını şapkalarda sürdürmeye devam ediyor. Şıklığı başınızda taşıyacağınız eskimo tarzıyla siz bayanları etkileyecek gibi gözüküyor. Kürk modası ne kadar sürerse sürsün bir hayvan sever olarak gerçek kürk kullanımına karşı olduğumu dile getirmek isterim. Tekstil günümüzde o kadar gelişti ki neredeyse birebir kürk benzeri suni kürkler üretilir oldu ve sizlere tavsiyemizde bu ürünleri kullanmanız olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git