Anasayfa » Moda » 2013 Kot Gömlek Modası

2013 Kot Gömlek Modası

Uzun yıllardan beri 7’den 70’e spor giyimden hoşlanan bayanların severek kullandıkları kot gömlekler 2013 İlkbahar yaz sezonunda da kendini göstermeyi başaracaktır.

Bayanların ve erkeklerin spor kıyafet seçimlerinde tercih ettikleri denim kumaş her zaman hayatlarında bir şekilde yer almayı başarmış kendini pantolon, ceket, etek, şort ve gömlek olarak dolaplarımızda yer almıştır. Kot gömlekler bayanlar için her sezon moda olsa da bu sene hanımların oldukça ilgi gösterecekleri modellerle daha fazla ilgi görmesi beklenmektedir. Uzun kollu modelleri oldukça beğenilmesinin yanında sokak modasında bu sezon daha sık karşılaşmamız mümkün olacaktır. Bu gömlek çeşidinde 2013 İlkbahar yaz sezonunda moda olacak yeni renkler arasında rinset, buz mavisi, değişik taşlamalı renkler yer almaktadır.

Kot gömlek modelleri arasında silim fit, bol kesim, kısa gömlek ve uzun gömlekler tasarımcılar tarafından özel olarak hazırlanarak bayanların beğenisine sunulmuştur. Kot gömlekleri bu yaz skinny renkli pantolonlarla, kısa şortlarla, moda olan yüksel pantolonlarla, yırtık jeanlerle, etek, tayt, hatta bu yaz oldukça fazla göreceğiniz kolsuz spor elbiselerle de kombinleyebilir spor bir şıklık sergileyebilirsiniz. Kot gömleklerde omuz ve yakalarda kullanılması moda olan çiviler, zımbalar oldukça şık bir görüntü verirken değişik düğmelerle tasarlanan gömlekler spor şıklığını gözler önüne serecektir. Bir çok kot firmasının koleksiyonunda yer alan kot gömlekler hem erkek hem bayan modelleri ile vitrinlerdeki yeri almış bulunmakla birlikte bu sezon kolsuz, yarım kollu, uzun kollu, yakalı, yakasız kot gömlekler oldukça moda olacak gibi gözükmektedir.

2013 Kot Gömlek Modası

Bu yaz denim kumaşlar oldukça trend olurken değişik renklerde üretilen denim kumaş renkleri dikkatinizi hemen çekmeyi başaracaktır. Kot kumaşları yaz aylarında serin tutma özelliği sayesinde bayanların tercihleri arasında ilk sırada yer alırken yapacağınız kombinlerle kullanacağınız bu gömlekler size oldukça spor bir hava verecektir. Dünyaca tanınan markalar tarafından hazırlanan özgürlüğün ve rahatlığın farkını yaşayacağınız kot gömlekler yaz aylarında trendine devam edecektir. Kot gömlek kombininde bu yaz dikkati çeken ve modası devam edecek olan uzun eteklerle giyilen atletlerin üzerine giyeceğiniz, uzun kollarını kıvırarak kullanacağınız kot gömleklerle oldukça şık bir tarz yaratmanız mümkün olacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git