Anasayfa » Moda » 2013 Kaban Modası

2013 Kaban Modası

Soğuk kış günlerinde, kendimizi korumak için mutlaka kabanlara ihtiyaç duyuyoruz. Her yıl değişen modayla birlikte, gardırobumuza eklenen kaban çeşitliliği de artıyor. Ünlü markalar her yıl yepyeni kabanlarla gönlümüze taht kuruyor. Peki, 2013 yılı kaban modası nasıl olacak? Bu sezon modaya uymak için hangi modelleri tercih etmeliyiz? Siz de 2013 yılı için kaban almayı düşünüyorsanız, vereceğimiz ipuçlarına bir göz atın.

Bu yıl çoğu marka, yakası kürklü kaşe kabanlardan, yarasa kollu montlardan, deri ceketlerden, şişme kabanlardan, klasik kaşelerden, kemer detaylı uzun kaşmir kabanlardan ve trençkotlardan oluşan oldukça çeşitli ürün yelpazesine sahip koleksiyonları bizim için hazırladılar.

2013 Kaban Modası

2013 yılında montlarda ve kabanlarda eskiye nazaran daha değişik tarzlarda parçalar göreceğiz. Bu yıl özellikle bedenimize birkaç beden büyük gibi bir görüntü veren, büyük kabanlar öne çıkacak. Modern tarzlarıyla göz dolduran kabanlar aynı zamanda biz kadınlara şıklık sunarken, rahatlık da sunuyor. Military akımıyla ortaya çıkan kamuflaj desenli parkalar da bu yıl vitrinlerde bolca göreceğimiz modeller arasında olacak. Üstelik sadece kamuflaj parkalara bağımlı kalmayacağız. Sıra dışı renkleriyle parkalar bu yıl gönlümüzü fethedeceğe benziyor. Geçen sezonun canlı renkleri bu yıl da kabanlarda var. Yaz aylarına uygun olarak görülen turuncu, pembe ve sarı bu yıl soğuk kış günlerinde hem bedenimizi hem içimizi ısıtacak. İş hayatı olan kadınların hoş bir görünüm elde ettiği klasik kaşe kabanlar bu sezonda da vitrinleri süsleyecek.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git