Anasayfa » Moda » 2013 İlkbahar Yaz Pantolon Modası

2013 İlkbahar Yaz Pantolon Modası

Bayanların giymekten hoşlandıkları kıyafetler arasında oldukça fazla popüler olan pantolonlar 2013 yılında da siz bayanların beğenisini kazanacak tasarımlarla karşınızda olacak.

Bu yıl renkli dar ve kısa paçalar, İspanyol paça pantolonlar sektöre yön veren firmaların koleksiyonlarında yerini alıyor. Bayanların rahatlığını yansıtan pantolonlar klasik olsun spor olsun her bayana hitap eden modelleri, renkleriyle göz dolduruyor. İspanyol paça pantolonların hakimiyetinin hemen dikkat çektiği bu yıl iş ve günlük yaşantınızda size sunduğu rahatlık ve şıklıkla sizin vazgeçemediğiniz kıyafetiniz olacaktır. İspanyol paça pantolonlar bu yıl yüksek belli modellerin üzerine giyeceğiniz kısa badyler ve gömleklerle oldukça hoş görünüm kazanmanızı sağlayacaktır.

Bu yılın moda olan ayakkabı modeli olan platform topuk ayakkabılarla pantolonlarınıza hareket getirmeyi başarabilirsiniz. Pantolonlarda en çok rağbet gören renkler bordo, yeşil, krem ve kırmızının farklı renkleri olacaktır. Bu yıl İspanyol paça pantolonlara tezat kısa dar paçalı, renkli ve desenli pantolonları da görmek mümkün olacak. 2013 yılın pantolon trendinde bilek üzerinde biten pantolonlarda moda olarak bayanların giyim seçimlerinde yer alacaktır. Jeanler her yıl olduğu gibi bayanların vazgeçemedikleri pantolon grubunda yer alırken bu pantolon modelinde dikkati çeken dar ve kısa oluşunun yanında yırtık modeller olacaktır.

2013 İlkbahar Yaz Pantolon Modası

Bu yıl pantolonlarınızın altına kullanacağınız ayakkabı modelleri arasında yer alan babet ve topuklu ayakkabı seçiminiz sizi daha şık ve alımlı kılacaktır. 2013 Abiye pantolon modellerinde ipek kumaşlarla bütünleşen çiçek desenleri, siyah kumaş üzerine altın yaldızlı çizgili modeller, payetle birleşen tül pantolonlar, parlak kumaşlardan İspanyol paça dar ve kısa paçalarla özel gün ve gecelerinizde siz bayanların kurtarıcısı olacaktır. Pantolon kumaşları deri, keten, pamuklu, sentetik yani her türlü kumaş ve her türlü renk ile birlikte desenler ve işlemeler de bu yıl bayanların şık görünümlerini sağlayacaktır.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git