Anasayfa » Moda » 2013 İlkbahar Yaz Erkek Takım Elbise Modelleri

2013 İlkbahar Yaz Erkek Takım Elbise Modelleri

Erkekler için karizmatik duruşun ve karşısındaki kişiyi etkilemenin yolu kıyafetlerde takım elbiselerden geçer. Takım elbiseler erkeği ciddi ve şık gösteren en güzel kıyafetlerden biridir.

Tasarımcılar tarafından mevsimine göre kumaşlar seçilerek üretilen takım elbiseler kışın kalın hava alan kumaşlardan tercih ederlerken yazınsa sıcakta terletmeyecek ince kumaşlar tercih edilerek beylerin beğenisine her sezon yeni modellerle sunulmaktadır. Takım elbiselerinizi her mevsim kullanma şansına sahip olmakla birlikte 2013 İlkbahar yaz takım elbise trenlerinde modasını hiçbir zaman kaybetmeyecek renkler arasında yer alan siyah, gri, fümelerin dışında haki, kum, toprak tonları, bej, lacivert, mavileri koleksiyonlardaki görmemiz mümkün olacaktır.

Takım elbise modellerinde bu sezon dikkat çeken slim fit İtalyan stili olan ve kruvaze modellerin daha çok tasarımcılar tarafından öne çıkarıldığını görmekteyiz. Her geçen yıl daralan takımlar genç beylerin oldukça ilgi gösterdikleri bir stil olarak kendini erkek giyiminde kabul ettirmeyi başarmış bulunmaktadır. Erkek giyim trenlerinde yer alan dar kesimler sizin tercihleriniz arasında yer almasa da beylere tavsiyemiz bu kıyafetlerde bol modellerden kaçınmanız ve vücudunuza oturan takım elbiseler tercih etmeniz olacaktır.

2013 İlkbahar Yaz Erkek Takım Elbise Modelleri

Bu sezon beyler için farklı desenlerde geniş ürün yelpazesi hazırlayan sektördeki iddialı firmalar çizgili takımların yanında ekose ve düz renk olarak hazırladıkları ürünleri erkeklerin beğenisine sunmuşlardır. Bu özel kıyafetinizle yapacağınız kombinlerde düz takımlarınızın için çizgili veya kareli gömleklerinizi, çizgili takımlarınızın içine mutlaka düz gömleklerinizi tercih etmeniz şık bir görüntü sağlamanız için sizlere tavsiye edilmektedir. Erkeklerin tarzlarının belirleyicisi olan bu kıyafetler genellikle iş ortamında, davet, düğün, nişanlarda tercih edilirken takım elbiselerin sizin kişiliğinizde yansıttığını unutmadan tercihler yapmanız faydalı olacaktır.

Gideceğiniz özel ortamlarda kullanacağınız takım elbisenizin seçimini yaparken artık klasikleşen renklerin dışına çıkıldığını bu sezon çok net olarak görmememiz mümkün olmakla birlikte lacivert rengin asilliği ve mavinin romantizmi ile harika bir duruş sergilemeniz mümkün olacaktır. Erkekler için önem taşıyan bu kıyafetlerin seçimi kadar korunması da önemli olmakla birlikte takımlarınızı her kullanımdan sonra mutlaka askısına yerleştirmeniz,  asla takım elbiselerinizi çamaşır makinesinde yıkamamanız, kuru temizleme yaptırmanız takımınızın ömrü uzatacaktır. Mevsim geçişlerinde bu özel kıyafetlerinizi dolaba kaldırırken mutlaka kanboç içine yerleştirerek saklamanız tavsiye edilmektedir.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git