Anasayfa » Moda » 2013 İlkbahar Modası

2013 İlkbahar Modası

Kış aylarının son günlerinde iken hepimizi 2013 ilkbahar modasının heyecanı sarmış durumda. New York, Londra, Milano, Paris ve İstanbul Moda Haftaları derken zaten hemen hemen beş haftadır 2013 İlkbahar-Yaz rüzgarının esintisine kapıldık, tüm trend takipçisi bayanlar ile birlikte. Sanırım, modanın en güzel yönlerinden biri de bu şekilde, “canlı” oluşu. Henüz bir sezonu bitirmemişken diğer sezonun heyecanı ve coşkusu içimizi kaplıyor ve gelecek sezonun modasını öğrenmeye çalışırken bir de bakıyoruz ki kışın yazı, yazın kışın trendlerinde buluyoruz kendimizi ve farklı mevsimleri ayni zamanda yaşıyoruz. Zaten bayanların çağımızda fiziksel görünüşleri ile etkili olmak gayretinden kaynaklanan bir durum, modaya olan bu büyük ilgi ve alakanın sebebidir. Bu tesire etki edebilmek için hepimiz az ya da çok moda denen durumun içinde yerimizi alma gayretindeyiz. Bazıları çok yakından takip ederken, bazıları ise kulaktan dolma ya da çevremizdeki vitrinlerden görerek yakalıyoruz moda trendlerini. Moda denince bayanların aklına gelen en önemli unsur renklerdir.

2013 ilkbahar renkleri harika can alıcı tonlarıyla, cıvıl cıvıl, renk renk capcanlı, dikkat çeken, iddialı, muazzam, içimizi enerji dolduracak, kendi aralarındaki renk uyumu ile bayanların şıklığına şıklık kazandıracak gibi görünüyor. Kıyafetlerdeki trendlerin yanı sıra kıyafetleri tamamlayan çantalar da  2013 ilkbahar sezonunda  bayanların beğenisine sunuldu. Yapraklı desenler ile yeşilin bir bütün halinde kullanılması renkli ve enerjik ruh halini yansıtırken aynı zamanda beyazın da birlikte kombin olarak kullanılması ile sade ve duru bir görünümü gözler önüne koymaktadır. Genellikle kullanılan çantalar ile kombine hale getirilmiş tarzlara bakacak olursanız koleksiyonun ana unsurunda çanta modelleri yatmaktadır.

2013 İlkbahar Modası

Fermuarlı ve farklı bir şekilde tasarlanmış gri rengin ön planda olduğu sarı çiçekli çantalar şık bir tasarım olmuş. Aynı tarz bir tasarımla son zamanlarda artık gündemdeki yerini kaybeden ve kullanılmayan yandan kapaklı olan çantalar yeniden anımsatılarak nostalji yapılmış ancak değişik olan tasarımı ile Louis Vuitton 2013 ilkbahar modellerinde farkını ortaya koymuştur. Siyah ve sarı gece kullanımına uygun çantaları ile çok farklı ve sevimli bir kombin yaratarak trendi takip eden bayanların beğenisini kazanmış koleksiyon için henüz tamamen farklı ve görülmeye değer diyebiliriz.

Benzer konular
Yorum Yap

Tüm makaleler DMCA korumasındadır. İzin alınmadan yazıların tamamının yada bir kısmının ve resimlerin kullanılması yasaktır. © 2012 - 2015

Yukarı Git